Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egyfajta pánikrohamnak számít?

Ez egyfajta pánikrohamnak számít?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban nagyon szorongó típus voltam, de pánikrohamom szerintem soha nem volt, halálfèlelmet nem èreztem csak valami indokolatlan fèlelmet és felgyorsult szívverést amikor pl reggelente beèrtem az új gimnáziumba, ismeretlen közössègbe. Aztán szèpen elmúlt egy èven belül. Kinőttem ahogy szocializálódtam.

Pár hónapja amikor megtudtam az akkori páromról hogy elkezdett közeledni egy lány felè, nagyon elborult az agyam. Majd kiesett a szívem ,levert a víz, nem tudtam aludni, , se enni és napokig nagyon magas volt a pulzusom. Le is betegedtem rendesen fizikailag is.fura volt ,mert soha nem voltam féltékeny hisztis típus, nagyon nagy volt a bizalom,de megèreztem hogy elveszítem talán ezèrt alakult ki ez a reakció?


2018. jún. 9. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Én inkább erős szorongásnak mondanám.
2018. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!