Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz így velem? Meg fogok...

Mi lesz így velem? Meg fogok őrülni?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg dolgom van az egyetem miatt, de senki nem érti meg (anyám szekál és társai). Ez így megy amióta csak elkezdtem. Most az államvizsga dolgozat leadásának küszöbén bejelentem a barátnőmnek, hogy most a tanulásra szeretnék koncentrálni, amíg véget ér ez a herce-hurca. Sajnos idegességembe rosszul fejeztem ki magam, és megharagudott. Másnap amikor találkoztunk és úgy viselkedett velem, mint egy utolsó hülyével (ezt hívják egyesek női tartásnak), és ezért annyira kiakadtam, hogy saját magamat kezdtem bántani: kapartam az arcom a körmömmel, meg is ütöttem magam. Meg fogok őrülni? Mit tegyek?
2010. jún. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te szegény...részvétem:( Barátnődnek sokkal megértőbbnek kellene lennie. Én kiosztanám mégegyszer, hogy "ÁLLAMVIZSGÁRA KÉSZÜLÖK EMBER, GONDOLKODJÁL MÁR..."


Anyud- nálunk az van, hogy neki nincs még érettségie se, szóval abszolút idegesíti az, hogy én még tanulok és nem dolgozom ("a te korodban nekem már megvoltatok mind a ketten"). Rosszul van gondolattól, hogy "értelmiségi" leszek ha lediplomázom:)


Kutya ugat, karaván meg halad...sajnos csak ennyit tehetsz, megérteni úgy se fognak (otthon legalábbis)

2010. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg kellene b@sznod a barátnődet úgy, hogy a füle ketté álljon, hátha akkor egy kis időre betelne veled.
2010. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd,vannak egy páran ebben az országban,akik egyetemisták,vizsgáznak/államvizsgáznak-én is megértem,hogy ilyenkor idegesebb az ember,mert én is az vagyok,de attól még lehet normálisan viselkedni másokkal,vagy legalább ha megbántottad akkor kérj tőle bocsánatot,mondd el,hogy ideges vagy,nem tehetsz róla,de nem kell itt jönnöd a cinikus "női tartás" szövegeddel,én sem megyek a barátom talpát nyalni,miután leordítja a fejemet,de szerintem te sem mennél fordított esetben.
2010. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg az önkarmolgatással se nagyon passzol a tartás szó... Nem fogsz megőrülni, csak ne olyannal törődj, ami lesz vagy volt, hanem épp amit csinálnod kell, azon járjon az eszed. Ha nagyon nem megy már, akkor pihi, séta, nass, mosogatás, egyebek. Egyetlen őrült viselkedésnek látszó izé meg még messze nem tünetegyüttes. Ha őszintén belegondolnál, világos lenne, hogy csak egyfajta szerep volt, ami a nemkívánatos elem önként vállalt szerepkörének egy kicsúcsosodása. Szóval csak csendet odabent, és minden világos lesz.
2010. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem békülj ki a barátnőddel,így te is megnyugodsz lelkileg és tudsz a dolgodra koncentrálni-lesznek az életben még nehezebb helyzetek is-csak hogy segítsek is vmit-3.válaszoló vtam
2010. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!