Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Ketsegbe estem

Mit tegyek? Ketsegbe estem

Figyelt kérdés
Az van hogy 18 eves vagyok es imadom az animeket es ez odaig fajult hogy keptelen vagyok valodi fiukba beleszeretni es az anime karakterek irant erzek vonzodast.Animekre izgulok.Ha egy fiu ossze akar velem jonni legyen az helyes illetve nem akkor sem erzek irantuk vonzodast.Mit tegyek?ez nem egeszseges!!Hogy tegyek ellene ugy,hogy ne kelljen abba hagynom az anime nezest?Ezeken nottem fel.Az eletem reszeve valtak sosem volt fium ezek miatt.Nem akarok menni orvoshoz mivel eleg egonek tartom es szerintem jogosan.Mit tegyek??:(18/l

2018. jún. 12. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Csináld azt, hogy nézed az animét, és közben egy igazi fickó meg dolgozik rajtad így vagy úgy..
2018. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szokj le az animéről. Plusz hidd el ha szerelmes leszel, akkor majd nem fog érdekelni ez a dolog. Egyszerűen csak még nem nőttél fel 18 éves létedre.
2018. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keress egy animés srácot magad mellé, aki ha jell megcsinál neked egy élethű cp-t. Egyáltalán nem kell elhagyni az Animék csodálatos világát. ( #animefanvagyok :D ) Én is ugyan úgy nézek Animéket. 19/f Engem megkereshetsz. :) ( Csak ötlet )
2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Én is imádom az anime karaktereket, de attól még a valódi fiúkat is vonzónak tartom, pláne ha még helyesek is.
2018. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj Mondoconra, hátha segít.
2018. jún. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te vagy az, Edina?
2018. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Unikorniswaifu válasza:
Ha neked így jó és nem zavar akkor nyugodtan maradj így :) én is ebben a cipőben járok...esetleg megtudtahtánk a szerencsés anime boyoknak a nevét?
2018. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!