Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem, mi torténik, ki...

Mi van velem, mi torténik, ki vagyok valojaban?

Figyelt kérdés

Szorongas-megfelelési kenyszer-hangulatingadozas-stressz.Ez jellemzi tobbnyire a napjaimat.

Vagy van a masik verzio

Nem erdekel senki velemenye,tok pozitiv vagyok,mulatsagos,onbizalommal teli,kozponti szemely,nagyszaju.

Miert van az,hogy olyan mintha ket enem lenne?mintha azaz egyik befele forduló lenbe a masik pedig kifele de eszmeletlen nagy mertekben.

Mitol lehet ez?

Unom mar,hogy nem tudom onmagam adni.Vagyis de ,amikor az utobbi dolgok vannak.Tehat ha a masodik fajta napom van az en vagyok erzem,ha az elso,mindig ostorozom magam.

Miert vagyok ilyen elcseszett?Kb egy eve van ez nalam,regwn nem szorongtam meg semmi,azota tortent par dolog.

17/L



#Mitortenikvelwm
2018. jún. 12. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy skizo vagy, szerintem vizsgáltasd ki magad.
2018. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Annyira sok, rengetek oka lehet,hogy ezt nem lehet megmondani

Hormonális gyógyszertől is lehet, fogamzásgátló szedés,depiség és mindezek mellett még termédek más oka is lehet

2018. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1

Ez azért elég esélytelen.

2018. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!