Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert tortenik ez velem?

Miert tortenik ez velem?

Figyelt kérdés

Az utobbi hetekben kezdodott minden.

Regebben sokat gondolkodtam. Nagyon szerettem setalni zenet hallgatni es mindenfele temat koruljarni magamban (torteneteket is ki szoktam talalni es ahhoz is a jeleneteket karaktereket stb.)

Este is nagyon szerettem mikor alomra hajtva a fejemet belemerulhettem a gondolataimba de egyszer csak valami megvaltozott...


Nem tudom...talan a korul kezdodhetett amikor egyszer elmentem setalni es veletlenul leejtettem a telefonomat es ripityara tort a kepernyoje (na jo ez is egy telefon amin ezt irom es azert nem tudok ekezetet irni mert nem mukodik rendesen es ezen zenet hallgatni nem tudok azon meg csak azt lehetet, valakinek a regi tonkrementje volt es o kapott egy masikat en meg megtartottam) es igy mar tobbet nem hallgattam zenet az utcan mikor mentem valahova

Olyan ures lett minden


Szerintem nem ez a fo oka. Nem tudom mi de mostanaban mint ha felnek a gondolatatol. Nem szeretek aludni. Nem is tudok. Nem szeretek egyedul csendben lenni nem szeretek az utcan setalni.


Allandoan beszelgetni akarok.masokkal hogy ne kelljen elmelyulnom magamban


Ez egy hosszu folyamat volt amig idaig eljutottam es most mugy dontottem valaszt szeretnek talalni


Kicsit a depressziohoz tudnam talan hasonlitani (de nem biztos!) viszont igazabol boldog vagyok csak amikor egyedul kell lennem vagy eljon az este olyan tanacstalanna valok


Mit tegyek?


(aki kihagyta a zarojelet: bocsi azert nem irtam ekezetet mert nem mukodik a telom)


Elore is koszonom.


14/L



2017. nov. 24. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy meg fog jönni
2017. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Ez sokkal regebb ota van.
2017. nov. 24. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
és a könyvírással h állsz?
2017. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat mostanaban ugy erzem hogy nem eleg jok az otleteim hiszen meg tul kicsi vagyok hozza.
2017. nov. 25. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!