Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esélyem arra, hogy felvegy...

Van esélyem arra, hogy felvegyenek a Tündérhegyre?

Figyelt kérdés
Mindig hajlamos voltam a depresszióra, de ennek ellenére tudtam vinni az életem. Most legutóbb nagyon megborultam, állandó szorongás, pánikrohamok. Nagyon elvonulnék a világ elől és úgy érzem a Tündérhegy segíthetne. Holnap megyek pszichológushoz, tehát nincs nagy "portfólióm" mentális betegségek terén. Van esélyem, hogy felvegyenek így is?

2018. jún. 12. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt kívülálló nem fogja tudni megmondani neked.

Menj el oda szombaton egy "interjúra", aztán majd kiderül...

2018. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg vagy borulva, akkor látni fogják rajtad. Én azt tapasztaltam, hogy ilyenkor felvesznek két hétre és ennyi idő alatt tudni fogják, hogy jó-e neked ha ott maradsz vagy nem. Menj el bátran szombaton. De ha még nem voltál "hagyományos" kezelésen, akkor érdemes először kevésbé radikális dolgokkal kezdeni. Lehet, hogy pár hónap pszichoterápia rendbe rak és nincs szükséged egy 3 hónapos intenzív tündérhegyes terápiára. Ezt a pszichológusod jobban fogja tudni szerintem.
2018. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont, hogy hamarabb vehetnek fel, ha nincs egy csomó (sokszor téves) diagnózisod.
2019. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!