Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is egy fos a...

Szerintetek is egy fos a Xanax és társai a Seduxenhez képest?

Figyelt kérdés

A neten azt írják, hogy 0,5 mg alplrazolam (xanax) 10mg diazepámnak (seduxen) felel meg.


Namost ha én beveszek 3 szem Xanax vagy Helex SR 0.5-öt, akkor nem érzek szinte semmit, nagyon gyenge, és kb 10-12 óra alatt elmegy a hatása, viszont 1 szem 5mg-os Seduxentől érzem hogy teljesen megnyugszok, kicsit elkábulok, lezsibbad az agyam, és 2-3 napig is hat egy szem.


2018. jún. 15. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Szeritem is jobb a Seduxen és több a hatóideje, de már nem igazán írják fel, pedig ez is benzo, az is benzo.

Én mentem éjszaka ügyeletre súlyos szorongásos rohammal, akartak adni egy-két szem Frontint, ami nekem szinte 0.

Könyörgésre végül csak előkerült egy Seduxen injekció, pedig először azt mondták, az már nincs.

2018. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat figyelj ez abszolut nem igy mukodik, mindenkinek mas valik be. Mindegyik mindenkire maskepp hat. Nekem pl nem valt be a Seduxen es a Xanax sem, hanem a Rivotril. Kb az osszeset vegigprobaltam. Es ahany emberrel beszeltem, mindenki mast tapasztalt toluk. Abszolut szemelyfuggo. De azert ovatosan a benzokkal...
2018. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is a rivotril vált be, de sajnos én eljutottam a függőségig. Most szeretnék tőle megszabadulni de tudom, hogy baromi nehéz lesz. Tényleg óvatosan minden benzó és klonozepám tartalmú cuccal.
2018. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Seduxen nagyon jó nyugtató. Régen gyerekeknek is adták kis adagban. Most valahogy kiment a divatból. Műtét előtti este bevettem egy felet, és tökre ellazított, a műtétet is jól viseltem. A 0,25-ös Xanaxból fél nem ilyen erős. Nem tudom mostanában miért nem alkalmazzák. Anyukám szedte 40 évig, és 90 évig élt.
2018. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!