Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha indokolatlanul megy el a...

Néha indokolatlanul megy el a kedvem?

Figyelt kérdés

Nem történt mostanában semmi ami indokolná a rosszkedvet. Sőt, még a szünet is itt van, vártam már hogy pihenhessek (nem mintha olyan sokat tudnék), eleinte motivált is voltam, de hamar elmúlt. Vagyis egyik nap mindenhez kedvem van és pörgök, aztán meg életkedv nélkül kelek és semmi nem tud felvidítani. Sokat aggódok a jövőmön, szinte bármi eszembe tudja juttatni, lehet ez a baj? (Pályaválasztás előtt állok és még mindig nem tudom merre induljak el, de valószínűleg bárhogy is lesz, a barátaimmal különböző városokban fogunk kikötni, ettől is félek). Vagy csak valami új hobbit kellene találnom ami lefoglalja a gondolataimat?

Gondoltam más okokra is, de azt hiszem ebből indul ki mindegyik, ez a problémák gyökere, hogy folyton a jövőn idegeskedek, ha éppen nem jut eszembe akkor mások emlékeztetnek rá.



2018. jún. 19. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de ezek agydaganat tünetei.
2018. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem elég sok dolog tünete lehet még..:D Más bajom nincsen, nem hiszem hogy daganat lenne, főleg ilyen fiatalon.
2018. jún. 19. 16:22
 3/4 anonim válasza:
Akkor mégse indokolatlanul megy el a kedved.
2018. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van hogy eleve így kelek fel, az indokolatlanságot például erre értettem.
2018. jún. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!