Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki antidepressz...

Van itt olyan aki antidepresszánsellenes, de helyreállt a pszichés zavara? (pl. Szendi féle dolgoktól. )

Figyelt kérdés
Köztudott hogy Szendi antidepresszánsellenes, de nem tudom hogy mennyire arányos a gyógyulás az antidepresszánst szedők ill. a más módszert alkalmazók között.

2018. jún. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
3 évig mérgeztem magam mindenféle bogyókkal. 2 hónapja kezdtem elhagyni őket, de pokoli nehéz. Teljesen tönkretett mint emberileg, mint mentálisan. Mégis a gyógyszermentes életet választom. Szenditől olvastam pár dolgot de szerintem elég radikális. Mindenkinek a saját igényei szerint kéne gyógyulnia.
2018. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
A kerdes nem helytallo mert az antidepresszans nem gyogyit valojaban semmit. Tuneteket nyom el mestersegesen sulyos es sok esetben maradando karosodasok aran. Az egeszseges eletmod az egyetlen ut es hogy mindenki talalja meg mi okozza a tuneteit, ami mindenkinel mas okra vezetheto vissza. Ezt az okot kell helyreallitani (Szenditol teljesen fuggetlenul).
2018. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!