Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire visszafor...

Szerintetek mennyire visszafordithatatlan valtozast okozott ez?

Figyelt kérdés
16 eves fiu vagyok 1 eve elkezdtem jarni diszkokba es elkezdtem drogozni(partidrogok). Sok ismerosom mar mondta az elmult honapkba, hogy elegge latszik rajtam lefogytam, es olyan mintha mar az arcomon is teljesen latszana vekonyodott . Viszont abba hagytam mar 1,5 honapja mert a barataim azt mondtak valasszak koztuk es a drog kozott es nehezen de oket valasztottam. Am most nagyon rossz felek ha elmegyek bulizni mi lesz. Es az arcom mar nem lesz soha sem a regi? Vagy kello ido mulva olyan leszek mint regen? Mar en is ugy erzem, hogy a szemelyisegem sem a regi azt sem tudom ki lett belolem nagyon ossze vagyok zavarodva es nagyon rosszul telnek a napjaim. Valaki adna tanacsot?

2018. jún. 23. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj hogy vannak még olyan barátaid akik azt kérik hogy válassz. Ha folytatod pár év és nem lesz senki az életedben aki erre kér. Elfordulnak tőled. Olyanok lesznek körülötted akik kihasználnak és olyanok akiket te használsz ki. Tapasztaltam. 10 év múlva azon kapod magad hogy semmid nincs, csak a kimaradt évek. Se pénz, se barátok, se munka, se párkapcsolat. A szüleid addigra kb már 3-szor ki fognak rakni otthonról. Ezek pedig még a legkellemesebbek a következmények közül. Mi is így kezdtük ennyi idősen. 2 ember meghalt. Egy folyamatosan menekül a rengeteg tartozása miatt, egy börtönben, egyet elkezdtek pszichiátrián kezelni és kb minden éjjel maga alá pisil a gyógyszer cucc kombótol. Választanod persze neked kell. A te életed. 16 éves vagy, ha nem használod helyreáll még minden. Nyoma sem lesz
2018. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az arcod valszeg már sohasem lesz régi és lehet h rosszab is lehet attól függetlenül h abbahyagytad (NAGYON KIS ESÉLY) De jó döntés volt h őket választottad!
2018. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!