Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igenis elhagyom a Frontint!...

Igenis elhagyom a Frontint! Mivel helyettesítsem?

Figyelt kérdés
Jó pár éve szedem már,teljesen hozzászoktam,amiért utálom magam.Elkezdem szép lassan csökkenteni az adagot(eddig napi 3szor szedtem 1 mg-ot.Lassan elkezdem felezgetni,nem tudom még milyen lesz,de most nagyon akarom!esetleg valaki tudna ajánlani valamilyen természetes hatóanyagú tablettát(Tea nem jöhet szóba!!),amely segítene???Köszönöm nektek!
2018. jún. 24. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
NE helyettesítsd, hanem az életmódodat változtasd meg!
2018. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha helyettesíted, semmi értelme.
2018. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Lassan csökkentse az adagját,ne rögtön felezgesse.

A napi 3xit elöbb napi 2xire csökkentse,kb 1 hónapig.

Utána a reggelit felezze.Este egész,szintén egy hónapig.

Utána reggel és este fél miligram.

Ha 3 hónapig birja,és nem kevés,beszéljen a kezelő orvosával.

Valószinű,külön kedélyjavitót ír fel.

2018. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Keress egy elvonót, ha tényleg komolyan gondolod.
2018. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha mást szedsz helyette akkor értelmetlen. Bár a frontin az egyik legegészségtelenebb.
2018. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remotiv Extrát nagyon tudom ajánlani. Természetes hatóanyagú tabletta. És nem homeopátiás hülyeség. Orbáncfű van benne, a leghatásosabb természetes növény hangulati zavarokra én szorongásra.
2018. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Elvonóra nem megyek,magam teszem le.Esetleg a Remotiv Extra mellett valami más?Kinek mi segített??A magne b6 egy kalap ...:(((ráadásul hízni lehet tőle.
2018. jún. 24. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertől/vitamintól nem lehet hízni, mikor értik már meg az emberek???????


A hatásától, mert nyugodt, kiegyensúlyozott leszel mondjuk frontint-tól, vagy a magne b vitamintól, akkor jobban eszel, és hízol. Emiatt lehet a súlygyarapodás, a tablettákban nincs kalória! Fokozatosan csökkentsd az adagot, a végén hagyd el, ha le akarsz szokni. Ez elég erős természetes hatóanyagúnak, ha azt akarsz szedni a szintetikus helyett:


[link]

2018. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!