Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nők nem veszik észre, hogy...

A nők nem veszik észre, hogy a depressziót a párkapcsolat hiánya okozza, vagy csak megjátszák?

Figyelt kérdés

Sok esetben észre lehet venni, hogy mi férfiak tudjuk, hogy ez okozza és próbálunk kezdeményezni, megszűntetni a rossz érzést.

A nők azonban folyamatosan kérdezgetik: miért vagyok depis? Hogy lehet kijönni belőle?

Komolyan nem veszik észre, vagy csak megjátszák?

És ha nem veszik észre, miért?

Ha megjátszák, miért?


2018. jún. 25. 07:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerűen látod a dolgokat.


Egy mentális betegségen nem fog segíteni a párkapcsolat. Esetleg valamivel könnyebbé teszi a gyógyulást, vagy pár napra, hétre feledteti a rosszat, de utána visszajön ugyanaz, mint ami előtte volt.


Feltéve ha valaki tényleg depressziós, és nem csak magányos. Szerintem fogalomzavarban is szenvedsz.


22/N

2018. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem vagytok képesek beismerni a valóságot.

Ha van aki szeret, van erőm.

Lehet ezzel vitatkozni, de fölösleges...

2018. jún. 25. 09:52
 13/21 anonim ***** válasza:
Valaki nem azert depis mert szingli. Hulyeseget beszelsz
2018. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te így érzed, nem biztos, hogy más is. De ahogy látom, mindenki hülye és te vagy helikopter -.-
2018. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Aha kedves kérdező, te aztán biztos tájékozottabb vagy a mentális betegségeket illetően, mint a szakemberek, pszichológusok, és pszichiáterek... Lassan szólnom kellene anyámnak is, hogy egész életében csak színlelte a depresszióját, hiszen házasságban él!! Hogy lehetne már mentális betegsége?

Veled valami nagyon nincs rendben kérdező -.-" A magányosság nem egyenlő a depresszióval.

2018. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az egyedüllét pedig nem = magány!!!
2018. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez mar.hasg. Azért mert ti férfiak sokatok se.xfüggő és nőkre csorgatjátok a nyálatokat és csak ez tesz boldoggá, mi nők másként vagyunk. A depresszió meg egy betegség, tök mindegy az hogy van párja vagy nincs! Másik meg egy depressziós embert marhára nem érdekli semmi, még a párkapcsolat sem, mert be van fordulva tehát te azzal hogy csorgatod a nyálad rá és szépeket duruzsolsz a fülébe nem lesz boldog se sepresszió mentes. Ti férfiak estek pánikba és mutattok depis tünetek ha nincs kibe dugnotok, már elnézést akifejezésemért, de ez így van.
2018. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez úgy f..szság, ahogy van.

Azért, mert valaki szingli, nem lesz depressziós. Azért, mert valaki depressziós, nem biztos, hogy szingli.

Ha nem lennék depressziós, semmi bajom nem lenne, pedig szingli vagyok. Szeretek szingli lenni, nincs szükségem senkire. És különben is, nem hiszem, hogy az lenne a legmegfelelőbb időpont egy párkapcsolatra, amikor valaki depresszióban szenved. Amíg egyedül nem vagy boldog, addig mással se fog menni. Lehet, hogy ideig-óráig úgy-ahogy elmúlik, de a háttérben mindig is ott lesz. Meg egy kapcsolat két egyenlő félből áll, akiknek jó hatással kéne lenniük egymásra, és nem az egyiknek pátyolgatni a másikat.

2018. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hát ti vagytok a furák.

Én úgy vagyok vele, ha van egy szerető család körülöttem/szerető párom, barátaim akkor tuti nem vagyok depressziós semmitől sem. Hisz mindenem megvan, ami kell.

Van kiért/miért harcolni és élni az életet.

Ha Ti ezt nem látjátok, akkor nem csodálkozom azon sem miért nem képesek az emberek éveken át depresszióban maradni. Hisz nem látjátok az élet értelmét sem.

Szeretet nélkül megpróbálni boldogan élni. Persze jó vicc...:D

2018. jún. 27. 15:29
 20/21 anonim ***** válasza:
De te kérdező nem vagy depressziós és soha nem is voltál mert foggalmad sincs a témáról. Ha ilyen egyszerű volna a dolog akkor nem volnának depressziós emberek. Mielőtt hozzászólsz egy témához érdemes volna előbb utána olvasnod a dolognak, rengeteg információt kaphatsz a neten keresztül és akkor nem fogsz ekkora gyagyaságokat összeírni aGYK-ra sem. :) Sok sikert, google a barátod, de ha bemész egy könyvtárba ott is sok információt találhatsz sok témával kapcsolatosan.
2018. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!