Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan akadalyozzam meg? Par...

Hogyan akadalyozzam meg? Par hete mikor boltba vagy valahova kell menjek rosszul vagyok mikor elindulok vagy mikor ott vagyok.

Figyelt kérdés
Azt erzem lefagy az agyam es ossze esem. Elkell jojjjek onnan. Van egy egyeves kisbabam. Nem reg meg imadtam vasarolni jarni.
2018. jún. 25. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez pániknak tűnik, amit leírsz, de nagyon kevés..Történt valami az életetekben, amitől félsz?
2018. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Regen mikor meghallt mamam es lattam a halal tusajat akkor ereztem ilyet. Most ... a ferjem nezte az investigeson discoveryt ilyen gyilkossagis adó,hogy az hozta volna vissza. Szoptatok es 43 kg vagyok azt hittuk vitamin hiany. Neuromultivitat szedek
2018. jún. 25. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A 43 kg az nagyon kevés testsúly. Sztem nincsen energiád. A vitamint sem az orvosod írta fel ugye? Jó lenne, ha elmennél hozzá, és elmondanád a panaszodat.
2018. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De igen orvos irta.

Kalcium, magnezium,rendben verszegenyseg nincsen. Pajzsmirigy rendben.

2018. jún. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!