Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? (lent)

Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés

Nem volt túl fényes az általános iskolai életem... annyi volt a lényeg hogy kiközösítettek 6 éven keresztül,utána meg csak szimplán nem érdekeltem senkit,depressziós lettem stb. De miért van az hogy az összes rossz emlék ami még akkor történt mikor 2.as voltam,meg 3.as folyamatosan visszajönnek álomként,vagy éppen azon gondolkodok. (Mint pl.az asztal alatt fekszek a táskámon,sírok,és 2 ordítanak nekem meg nevetnek ki...) nem voltak jók ezek az éveim,mondhatni a legrosszabbak voltak,és annyira élénken élnek bennem.. nem tudok felejteni:( Valaki ha tud valamit segítsen😣

(Ja azt nem mondtam hogy szüleim erről nem tudnak)



2018. jún. 25. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért is lehet, mert nem beszéltél róla senkinek. Nekem is vannak olyan álmaim, amiben a rossz, régi emlékek jönnek vissza és ezekről nem tud senki. Tudatalatt ott van benned, még ha nem is gondolsz rá. Engem is sokat bántottak, már oviban is, az általánosról ne is beszéljünk. Csak a gimiben lett jobb, ma lesz a szóbelim. :) Ősztől meg egyetem, már tudtam barátokat is szerezni. Neked is ezt ajánlom. Nehéz, de hagyd hátra a múltat, élj meg minden jó pillanatot a jelenben és nézz előre, a céljaid vezéreljenek. Legyél nyitott a a kapcsolatokra és minden jobb lesz. Fogadd el önmagad. Nekem sokat segített a pszichológus is. Minden jót.
2018. jún. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elkellet volna mondani a szüleidnek
2020. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!