Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok agresszìv?

Mitől vagyok agresszìv?

Figyelt kérdés
A hónapokban mindenkivel kiabàlok,idegbeteg vagyok feszültnek èrzem magam.Gyűlölök mindenkit aki hozzàmszól.Egèsznap csak aludnèk fàradtnak èrzem magam.Közben èlném az èletem de nagyon nehèz ìgy..egyre többet jàr a fejemben,hogy egyszerűbb lenne egy fànak hajtani kocsival.

2018. jún. 26. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A tartós kialvatlanság is okozhat agressziót.
2018. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak mondani könnyű és sablonszövegnek is tűnhet, de lehet néhány dolgot meg kéne változtatnod az életedben. Ha tartalmatlan akkor megtölteni olyan tartalommal, ami élvezetesebbé teszi. Magányra ismerkedés, elnyomásra megegyezés, "játékszabályok" újratárgyalása...

Csak úgy nem lesz valaki agresszív, oka, okai vannak. Ahogy az első írta lehet ez kialvatlanság is. Kéz a kézben jár ez a depresszióval, egyéb lelki gondokkal. Csak ennyiből nem tudhatja senki biztosra, hogy mi is áll a dolgok mögött, kicsit gondolkodj el mi az ami nem úgy van ahogy lennie kéne.

2018. jún. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek.

Sokszor kiabálok szeretteimmel, néha trollkodok neten stb.


Magányosnak érzem magam, kicsi az önbizalmam (szerintem egyáltalán nem vagyok vonzó/"főnyeremény").

Nem becsülnek meg a munkahelyen, a legtojáshéjűbb friss hús is nagyobb gradet kap, mint én, akit meg januárban betanítottam, már csopvez... :"(


Sokszor sírni lenne kedvem a lúzerségemtől, pedig amúgy sokszor fáraszt az emberek társasága, napi 0,5-1 óra egyedüllét nekem kell.


Kb vezetés közben dühöngök a legkevesebb alkalommal (ott az életem függ tőle azért)


Nem tudom mi kéne nekem a sikerhez, pedig nem vagyok egy hülyegyerek.

Jelenlegi legnagyobb "álmom", hogy legyen egy játszós Zsigám, vagy megismerkedjek egy emberrel, aki ért az autókhoz/elektrohoz. Bármit segítenék neki, ha tanítana nekem egyet s mást.


Barátnőről álmodni sem merek 😀 😂


Ill kicsit félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni a főiskolára...

Középiskolába nem sikerült, általánosba sem igazán (furcsa vagyok), s tudom, a főiskolán nem állandóan ugyanazokkal az emberekkel leszek összezárva, mégis nagyon jó lenne, ha 1-2 haverom lenne ott (gimi utolsó éveiben azért volt)


18F

2018. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!