Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki évek múlva abbahagyja az...

Aki évek múlva abbahagyja az Anafranilt, mennyi idő után áll vissza a normál érzelmi állapota és szexuális érdeklődése?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A szexuális érdeklődés hiányát nem biztos hogy a gyógyszer okozza.

Igen az ember olvassa a tájékoztatót....😀

2018. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor mi? S mit lehet enni?
2018. júl. 6. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Simán a kedélyállapot,kiégés érzés is okozhatja...

Nem biztos hogy a gyógyszer.

2018. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem a gyógyszervédelmed, de mi megoldás akkor hogy hogy ne legyen kiégve az ember?
2018. júl. 6. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Pasz.

PszihoMókus mit mond?

Nekem max gyógyszer jár;(

2018. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyogyszer elott nem volt vele problemad akkor valoszinuleg az okozza. Hogy mikor mulik el azt megmondani senki nem fogja tudni. A szerotonin novelok permanens elvaltozasokat is okoznak sok esetben.
2018. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha szedés előtt nem volt ilyen probléma, akkor PSSD lehet a ludas, magyarul a "gyógyszer" túltolta az agyad hangolását.


Ne stresszelj rajta, mert csak rosszabb lesz. Stressz még inkább a rossz irányba viszi az agyműködést. Vegyél egy "blue light blocker" = kék fényt blokkoló szemüveget amazonról, és 2-3 órával viseld elalvás előtt. Este legalább jobban érzed majd magad tőle, szerintem.

2018. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!