Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális?

Kis István Balázs kérdése:

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve hogy visszautasított az akibe szerelmes vagyok. Viszont én már azóta nem beszéltem vele. Depressziós is lettem,mert egésznap csak alszok a lelki fáradtság miatt. Nagyon ritkán mozdulok ki,inkább csak akkor ha haverokkal kell mennem összevissza. Ráfüggtem emiatt az alkoholra is. Szinte mindennap megiszok 1-2 pohár sört vagy bort. Ami éppen van. A suliba elkezdtem verekedni,kaptam az intőket,aztán úgy döntöttem hogy otthagyom. Ígyis lett. Most itt vagyok 17 lassan 18 évesen és semmi sincs a kezembe. Igen,próbáltam már pszichológust meg ezeket de nem segítettek. Mit tegyek?
2018. júl. 7. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

14 évesen szakít veled valaki és te emiatt már 3 éve egyre rosszabbul és rosszabbul vagy....Ha ennyi idő alatt nem tudtál túl lépni rajta, sőt az életed is megfeneklett, akkor elég ha őszinte vagy magadhoz.A haverokkal kimozdulást pontosan hogy kell értelmezni? És te olyankor mit csinálsz?

Figyeled őket ahogy ezt vagy azt csinálnak vagy aktívan részt veszel a programokban?

2018. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát elmegyünk enni kajáldába vagy hasonlók.
2018. júl. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!