Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint előjött a depresszióm,...

Megint előjött a depresszióm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A családommal nincs jó kapcsolatom, barátaim sincsenek, ha a jövőmre gondolok nem tudok elképzelni semmit, nem tudom elképzelni magam anyaként, nem tudom elképzelni hogy nekem esküvőm legyen, pedig van kapcsolatom. Egy kész romhalmaz az életem..
2018. júl. 7. 23:55
 1/7 anonim válasza:
Mikor elvesztettem valakim én is így éreztem,hidd el,egy idő után kijössz belőle,de gondolom ilyen 15-16 éves lehetsz.
2018. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok
2018. júl. 8. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez már a végső öregkor.
2018. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te irànyítod az êleted 21 évesen.Ha nincsenek barátaid, azért lehet mert nem is keresel, vagy igen, csak túl magasra helyezed a mércét.


A családodtól milyen mértékben függsz?


Az nem baj ha még nem érzed magad készen ezekre.Legyen önnizalmad, higgy magadban kicsit.Egyébként a párodnak is elmondtad mindezt? Ha nem, tedd meg.

2018. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el neki, illetve néha mondogatok neki dolgokat, de nem veszi komolyan szerintem, illetve nem akarom az ő fejét is tömni a hülyeségeimmel
2018. júl. 8. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem veszi komolyan? Úgy érted hogy nem érti meg vagy nem is akarja?

Ez nem hülyeség, nagyon fontos.Ha szeret, fontos vagy neki és nem csak mikor toppon vagy.

2018. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, próbál vígasztalni, de sosem fogja megérteni mert ő szerető családban nőtt fel.
2018. júl. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!