Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig figyelem mit rak ki,...

Mindig figyelem mit rak ki, mikor van fent. Hogyan gyógyulhatnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy exe akivel régebben jóban voltunk, de szakításuk után jó pár hónapra rá össze jöttünk és azóta megutáltak egymást + a csaj már egy éve azon mesterkedik, hogy tönkre tegye a kapcsolatunkat. Ő is csinál beteges dolgokat (pl kamu facet és Instáról csinált, hogy tudjon minket figyelni barátommal, stb). Egyébként teljesen normálisnak mutatja magát. Akármit csinál megosztja minimum Instán de van mikor Facen is.


Az az igazság, hogy betegesen állandóan azt nézem mikor van fent, mikor mit rak ki (lehet azért mert attól félek be fog kavarni mikor nem vagyok barátommal)


Egyébként egy átlagos lány, de mostanában pláne elkezdte jobban mutogatni magát. Egy nap több képet is kirak. Fel push up-olja a mellét és mindenki teljesen oda van tőle, hogy milyen szép. Megosztja azt is mit főz, süt. Ez leginkább azóta van mióta a barátom utáni barátjával már nincsenek együtt.


Valahogy le szeretnék róla szokni, hogy ne nézegessem állandóan az adatlapjait, de ha ráérek képes vagyok egy órában többször megnézni. Félek tőle barátom megcsal vele mert ők több évig együtt voltak.

Külsőre is kicsit irigykedek ha egy jó képet rak ki, pedig én sem vagyok csúnya.

Mindig hozzá hasonlíthatom magam mindenben. Az elért eredményekben, külsőben, stb.

Teljesen betegnek érzem már magam tőle.

Azt hiszem az előző barátom új barátnőjével is ugyani így voltam ameddig ki nem szerettem a srácból.


Hogyan lehet erről leszokni?? Lassan bele bolondulok...


Légyszíves ne a beszólogatással legyetek elfoglalva hanem ha van tippetek akkor írjátok le:)



2018. júl. 8. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Beszéld ezt meg a barátoddal. Mi nem fogunk tudni megnyugtatni, ő viszont igen. Ez szerintem nem a te "betegséged". Én ismeretlen lányoktól is rosszul vagyok, ha a testüket mutogatják nonstop, pedig nekem aztán lenne jobb dolgom is, mint ezeken aggodalmaskodni. Menj el edzeni, esetleg hívd a barátod is, ez növeli az önbizalmad. Ezt a sok energiát fordítsd a barátodra. Vegyél csinos ruhákat, kényeztesd el, még csak eszébe sem fog jutni az exre gondolni! És sose felejtsd el, ha köztük vége lett, annak okkal lett vége, ahogy annak is oka van, hogy most melletted van, nem más mellett.
2018. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!