Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtathatok?

Hogyan változtathatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az hogy 22 évesen egy hisztis , sértődékeny,  hirtelen haragú és idegbeteg srác vagyok aki nem képes se az életben se a munkahelyen nyugodt maradni. Mint tudjuk a nyugalom a férfi egyik ismérve. Folyamatosan aggódás és a dolgok túlgondolása lengi körül életem minden napjait. A segítségeteket szeretném kérni miként változtathatok ezen "csodás" tulajdonságaimon. Egyáltalán nincs önkontrollom ahogy kitartásom sem. Minden nap fáradt és kedvetlen vagyok. A sport akár jó kiinduló pont lehet? Teljesen tanácstalan vagyok.


2018. júl. 11. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Sport, kiegyensúlyozott, rendszeres élet. Barátnő, bár gondolom így nehéz találni. Én is hasonló típus vagyok, mint te, a sport nagyon leköt, nagyon fontos, meg szeretek neten olvasni érdekes témákban. Zenét is sokat hallgatok. Meg kihasználok minden lehetőséget, hogy találkozzak haverokkal, barátokkal, de megértem, ha neked ez se jön össze. Nekem se sikerül mindig... amúgy tök jó, hogy felismerted ezt a dolgod, nekem kellett hozzá egy kis 'löket'. Az aggódást, túlgondolást, izgulást nem bírom nem csinálni, hiába van kontroll, hiába próbálok megnyugodni. Szóval sztem ha egyszer ideges típus vagy, teljesen nem tudsz megválozni.
2018. júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na most az a helyzet ,hogy jelenleg külföldön lakom és nem tudok a haverokkal találkozni, kikapcsolódni. Egyébként erre az egészre rá ment már egy kapcsolatom mindez 1 év 9 hónap után. Egyszerűen beleunt ebbe az egészbe amit egyrészt meg is értek
2018. júl. 12. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!