Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom magam. Mivel változtath...

Utálom magam. Mivel változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, látom a hibáimat és most leírhatnám, hogy mekkora senki vagyok. Ez tény. Nem fog megváltozni. Szóval ezen kell agyalnom életem végéig vagy el lehet valahogy fogadni?

21 vagyok


2012. máj. 2. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
tegyél ellene!!!!!!
2012. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mindenki úgy jó ahogy van. Ha megpróbálsz kicsit másképp nézni magadra és elfogadni azt aki vagy, önmagadat adni, mindenki másképp fog tekinteni rád, minden sokkal jobb lesz. Ez az emberek körében teljesen normális és elfogadható. Ha valaki csúfol vagy kicikizik, az vagy irigyel, vagy túl értelmetlen ahhoz, hogy felfogja a dolgok értelmét :)
2012. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is utáltam magamat. Én voltam saját magam számára az egyes számú közellenség. Aztán találtam egy fiút, aki szeret, ééés így mindjárt másabb lett a kp. Mert ugye, ha továbbra is szidom magam, akkor azzal az ő ízlését pocskondiázom :P
2012. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
üdv a klubban :D pszichológus?
2012. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A probléma felismerése az első (és legnagyobb) lépés a megoldás felé. A következő lépés lehet a hibás gondolatok kicserélése helyesekre. Ha nem megy önállóan, fordulj pszichogushoz.


"Szóval ezen kell agyalnom életem végéig vagy el lehet valahogy fogadni?"


Semmin sem "kell" agyalnod. Épp ez a lényeg. Tölthetsz egy életet persze azzal, hogy azon keseregj, hogy nem vagy olyan okos, mintha kétszer okosabb lennél, vagy nem vagy olyan szép, mintha kétszer ilyen szép lennél, vagy nincs kétszer annyi pénzed, mint amennyi van. Csinálhatod ezt is, csak hát nem kötelező. Eltöltheted az életedet kellemesebben is.

2012. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

egy párkapcsolat nem húzna ki a sz.rból, mert akkor van ciki, ha vége lesz egyszer. szóval erre nem alapoznék.

Köszönöm, 5-ös! Nagyon igazad van!

2012. máj. 3. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
késsel
2012. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meditációban meg tudod tanulni szeretni önmagad.
2012. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!