Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitene valaki ebben a dologban?

Segitene valaki ebben a dologban?

Figyelt kérdés
Az van hogy egy olyan munkahelyen dolgozom ahol vannak biztonsági őrök az egyik nagyon szimpatikus számomra és barátkozni szeretnék vele. Bár mivel az elején vagyunk még nem merek rákérdezni hogy akar e velem találkozni. Nagyon feszült vagyok ha ő van bent és félek a csalódástól ezért ma bevettem 8/db 1 mg Frontint hogy lenyugodjak. Hogy kezeljem ezt a helyzetet hogy ne hatalmasodjon el a szorongás? Egyébként nagyon jó indulatú közvetlen ember. Ja és 27/F vagyok
2018. júl. 12. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Meleg e vagy? Amúgy nem kéne egy kis beszélgetéshez halálra leszedálni magadat.
2018. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha akarod, szólhatok neki az érdekedben.
2018. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos értékelné a közeledést, ha normális ember, sőt, még lehet örülni is fog a társaságnak! Próbálkozz, akkor nem lesz mit megbánnod később, hogy nem tetted meg!
2018. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!