Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Valami bajom van?

Mit tegyek? Valami bajom van?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, hogy egy pszihológushoz el mennék egyszer, kíváncsiságból és azt, hogy beszélgessek valakivel. Tudom, itt most lehetne a családtag okát elő venni, akik közel állnak hozzám. De nincs olyan. És nehezen is tudok megnyilni előttük (akkor minek menjek pszihológushoz, egy vad idegen előtt jobban meg tudnék nyílni) jó oké, akkor a barátok. Nem mondanám, hogy nincsenek, de el vannak foglalva, nem is elfoglava inkább csak, nem érdekli őket ha ki megyek velük, akkor inni akarnak, szivarazni... A lényeg, hogy olyanokát akarnak csinálni, amiket én nem akarok ...

Szóval a lényeg, hogy nincs, akinek beszéljek.

Anyumnak meséltem, hogy egy pszihológushoz elmennék. De ő nem tanúsított nagyobb figyelmet. Azt mondta menjek az iskola piszhológusához (de ez is már 2 éve). Elmentem hozzá, de nem lett semmi. Nem tudtam úgy beszélni,ahogy akartam. És annyiba maradt.

Szóval a lényeg, hogy nem tudom mit tegyek. Anyummal próbáljak beszélni? És a pszihológust is probáljam meg?



2018. júl. 12. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Még egyszer szóba hozhatod. És az iskolapszichológushoz is visszamehetsz, de az még 2 hónap. Egy ifjúsági lelki segélyvonalat is felhívhatsz, például a Kék Vonalat.
2018. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha akarsz, írhatsz privátba! Meghallgatlak nagyon szívesen. :)
2018. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!