Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvonasi tunetek ilyen ritkan...

Elvonasi tunetek ilyen ritkan fogyasztott frontintol?

Figyelt kérdés
Kb 1honapja egy heten 2-3x beveszek 2 0,25os frontint es pentekenkent rais iszok altalaba 3-4 sort.. lehetnek elvonasi tuneteim? Sokszor nagyon szorongok meg ketsegbeeses erzesem van rossz kozerzet de nemtudom hogy attol van-e amugy nem vagyok olyan tipus

2018. júl. 12. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Énis szedem de még nem tapasztaltam
2018. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetnek elvonási tünetek. Amit egyébként a személyes genetika határoz meg. Van aki bődületes mennyiségeket szed, és amikor leteszi semmi baja, más meg kevésre is hamar rászokik, és szenved az elvonástól, mint kutya a kútban .
2018. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt akkor fogod megtapasztalni, ha megpróbálod elhagyni. Sztem először hagyd el a piát. Vagy legalább próbáld meg.
2018. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ettől már lehet. Én még a 0,25-ös felét, ha naponta beveszem, és el akarom hagyni, akkor azt is megérzem.
2018. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar aludni se tudok az nelkul nagyon rossz.. nyugtalan vagyok es feszult hulyesegeken gondolkozok reggel menni szokott az alvas miutan semmit nemaludtam az ejjel.. de ez meddig lesz igy? Tobbet nemakarok szedni
2018. júl. 14. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass utána a fekete kömény olajnak, mint feszültségoldónak! Találtam néhány fórumot ahol xanax elvonási tünetek kezelésére hasznosnak találták.
2018. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!