Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem hat az antidepresszáns?

Miért nem hat az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Szedtem tobbszor antidepresszánsokat es korabban hatottak csak sajnos abbahagytam kb a legutóbbit 2 eve 2016 nyarán és kb 2017 februarban kezdtek visszajonni a depresszios tuneteim: lehangoltsag 0 eletkedv ongyilkossagi gondolatok es 2017 februar ota szedek antidepresszansokat de egyik sem használ és nem értem hogy ez miert van ha korabban mar szedtem es hatottak sot hatarozottan jobban lettem koszonom a valaszokat

2018. júl. 14. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szenes, ez nem a gyogyszerellenzok erve, hanem TENY hogy semmifele bizonyitek nincsen arra hogy a depresszio oka a szerotonin hianya volna. Depresszios tunetek valoban leteznek de a valodi kivalto okot kell megkeresni az agykarosito szerek helyett. Ha ezek artalmatlan szerek lennenek akkor talan elfogadhato lenne hogy irkaljak mindenkinek esz es tudomanyos hatter nelkul de sajnos errol szo sincs. Rettenetesen sulyos karosodasokat okoznak az embereknek akar azonnal es sok esetben visszafordithatatlanul.
2018. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!