Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Piercing szúrás közben nagyon...

Piercing szúrás közben nagyon remeg a kezem. El múlik valaha?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el piercingeket szúrni és eddig mindig gond volt a kezemmel, mert az izgalomtól annyira remegett. El fog múlni egyszer vagy felhagyhatok ezzel a hobbimmal?

2018. júl. 16. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolj arra, hogy abban a helyzetben a másik fél jobban izgul. Na meg mi lehet a legrosszabb ami történhet? Rádszól az oktató?

Nekem is gyakori problémám ez, tudom hogy kellemetlen. A rutin viszont önbizalmat ad és akkor már nem fogsz remegni.

Én pincér vagyok és sokáig azért rettegtem egy-egy munkaváltásnál hogy ráborítom a levest a vendégre a próbanapon. Mikor pedig beállt az első ebédidő gondolkodni sem volt időm azon hogy izgulok és elmúlt

2018. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolj próbafelületen. Idő után elmúlik és megtanulod tárgyként kezelni a rendes bőrt is. Nem magát a vendéget, hanem a bőrét, amit átlyukasztasz.
2018. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!