Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaha kilábalhatok ebből?

Elio kérdése:

Valaha kilábalhatok ebből?

Figyelt kérdés
Szörnyen depressziós vagyok, már az agyamból is borzalmasan gyötrelmes kikelnem, és összeszednem magam, lassan már a mindennapi feladatokat sem tudom teljesíteni, nem okoz semmi örömöt, minden elévült, elveszettnek érzem magam, mint egy síró gyermek, kit magára hagytak, s senkije, se semmije sincs, a remény sugarai teljesen eltűntek, de így meg,nem élhető az élet.

2018. ápr. 7. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
ágyamból* eltűntek*
2018. ápr. 7. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Szülők, partner, férj/feleség, gyerekek vannak?
2018. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szüleimmel nincs jó kapcsolatom, barátaim vannak, de már érzem, hogy inkább menekülnének előlem, mintsem nézzék a savanyú pofámat, testem és lelkem teljes végkimerülését, nem jó ez így.
2018. ápr. 7. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

De idegesito kerdezonek ezek a hatasvadasz megfogalmazasai.


"mint egy síró gyermek, kit magára hagytak, s senkije"


Menj pszichologushoz/pszichiaterhez ez a vinnyogas helyett.

2018. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A remeny sugarai"


"testem és lelkem teljes végkimerülését"


Gondolom legalabb 15 eves vagy.

2018. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt vedd számításba, hogy szörnyen depressziós állapotban másképp észleled környezeted. Csak kivetíted félelmeidet, és azért gondolod, hogy senki sem akar a közeledben lenni.

Ne lovald bele magad, és ne adj lovat környezeted alá sem.

Ha úgy is érzed, hogy valakik szabadulni szeretnének tőled tartsd magadban. Jússon eszedbe, hogy nagy valószínűséggel csak beképzeled.

Egyébként ha valakinek baja van veled, azzal neki kell kezdeni valamit (pl. szól) te ne rágódj ilyesmin.

2018. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!