Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha lassan nem...

Mit tegyek ha lassan nem találok más megoldást az életemre az öngyilkosságon kívül?

Figyelt kérdés
23/F

2018. júl. 17. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ha választ akarsz akkor először is fejtsd ki normálisan a kérdésed, kezdhetnéd ezzel.
2018. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ma értesítettek,hogy kirúgtak az egyetemről,emiatt pénzügyi gondok keletkeztek.Február óta húzódik egy egészségügyi problémám amivel valószínűleg életem végéig együtt kell élnem,nem halálos betegség,de eléggé megkeseríti a mindennapjaimat.Sokat fogytam,napról-napra gyengének érzem magam,nem érzem jól magamat a bőrömben,annak ellenére,hogy sportolok.Állandóan feszült és ideges vagyok.

Összességében fogalmam sincs, hogy mit akarok az élettől,hogy mivel akarok foglalkozni.Ezért is rúgtak ki,mert nem érdekelt,nem tanultam.Nem érdekel semmi és tudom,hogy ez nincs jól,de nem tudom hogyan tudnék változtatni rajta,nem találok rá megoldást.Barátaim nincsenek,a napokat a szobámban töltöm bezárkózva,csak sportolni járok,de ott sem nagyon beszélgetek senkivel. Úgy érzem ha nem lennék,megoldódna minden. A családomnak nem lenne több gondja velem,élnének boldogan nélkülem és én is végre nyugalomra lelnék.

2018. júl. 17. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is sok problémával küszködök és sokat gondolok az öngyilkosságra.

Ha írsz privátba akkor segíthetek abban hogy hogyan vészeld àt ezt az egészet.

2018. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. 26/F Ha gondolod írj privátot.
2018. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én se találok semmi célt és értelmet az életemnek, hasonló cipőben járunk.

Olyan munkám van, amit nem szeretek csinálni, de sajnos azt se tudom, hogy mit csinálnék szívesen. Barátaim nincsenek, barátnőm se (32/F).

Én már megpróbálkoztam az öngyilkossággal, csak rám talált a családom és felélesztettek. Nem könnyű fájdalommentes, biztos öngyilkosságot találni.

Miután testileg felépültem, zárt osztályra kerültem, ami még rosszabb volt, ott a tömeges üresség mindenkiben.

2018. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolok az öngyilkosságra és megpróbáltam életemben kétszer, nem sikerült, szerencsére nem tudta meg a környezetem egyiket se, titokban csináltam, nyomai nem maradtak. Sokat sírtam néhány éve, de már az se megy, múltkor az unokatestvérem temetésén se tudtam, pedig nagyon szerettem, akkor is arra gondoltam nemsokára találkozunk talán néhány hét múlva! Nagy veszteség ért, ahogy láttam ott a koporsóban! Azóta nem tudok nem rá gondolni (hulla színe volt és nem hallom többé a hangját). Gyerekkoromban öt évesen szintén nagy trauma ért a mama halála a szemem előtt, azt se tudtam mái napig feldolgozni.


26/L

2018. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gyógyíthatatlan betegségnél tudom egyedül csak elképzelni az ez utáni vágyat más helyzetben nem
2018. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!