Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az tényleg baj, ha alvás...

Az tényleg baj, ha alvás előtt embereket hallok beszélni a fejemben?

Figyelt kérdés
Mintha egy tévé vagy egy rádió szólna, sokszor az ismerőseim, rokonaim hangján, általában azokén, akiket hallottam beszélni aznap. De tök hülyeségeket, valószínűtlen dolgokat... Mintha már álmodnék de még csak félálomban vagyok. Barátom szerint ez baj, de nem hozzám beszélnek hangok csak hallom őket. Közben szoktam is gondolkozni, hogy ez a beszélgetés megtörtént-e, vagy csak álmodom. És általában mindig nyugtázom, hogy ez hülyeség, ilyen a valóságban nem történt meg.
2018. júl. 18. 21:12
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
Áhh a zenéset én is csinálom :D meg cserélgetem az énekesek hangjait, tök jó :D
2018. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
6%
Próbáld meg felírni magadnak hogy mikor,mit és mennyit hallasz.Lehet hogy sok a stressz az életben. Ha nem szűnik meg akkor keress fel egy orvost. Lehet a skizofrénia előjele is.
2018. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis, ami nincs megfejtve tudományosan és teljes egészében spirituálisan sem. Én spirituális úton járok és egy feltételezés szerint az erre fogékony személyek hallhatják a minket körülvevő asztrális világot. Mint például angyalok párbeszédeit vagy angyalok-démonok küzdelmeit. Felkereshetsz orvost, de én a pszihiátriai gyógyszereket nagyon nem tartom jónak. Mert azok pontosan csak a saját normális lényünket nyomják el. Ugyanis például a skizofrénia és tudathasasás szellemi vagy démoni megszállás. Így gyógyszer soha nem fog segíteni pszihiátriai betegeken.
2018. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!