Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kenyszer beteg vagyok, nem...

Kenyszer beteg vagyok, nem birom mar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ellenoriznem kell mindent, mert megorulok, ha nem teszem... Mondok egy pledat: wczes utan lehuzom a wct kezetmosok, elindulok a szobamba, aztan feluton visszafordulok, mert ugyan tudom, hogy lehuzta a wct es kezetmostam, de olyan szintu kesztetest erzek, aminek nem tudok ellenalni es ez igy kb15-20x eljatszodik mire nagy nehezen sikerul meggyoznom magam, hogy megtettem ezeket a dolgokat. De ilyenkor is meg erzem a kesztetest, csak mar nem olyan szinten, hogy ne tudjam elterelni a gondolataimatm furcsa lehet ez vagy akar vicces, de sajnos nem kamu. Nem birom mar, folyton 15-20 percig ezzel kell szenvednem, napi 2-3x. Vagy ejjel kozepen felebredek, hogy megnezzem, hogy becsuktame a hutoajtot, aztan utana meg 15x megnezem. Elviselhetetlen. Nem tudom mit tegyek, de ugy erzem egyre rosszabb. Belefogok ebbe orulni teljesen. Valaki valami tanacs?
2018. júl. 21. 20:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Fordulj vagy pszichológushoz, vagy pszichiáterhez. Lehetőleg olyanhoz, aki ért az OCD-hez.


Ezek gyógyítható dolgok, és nem feltétlen kell gyógyszert szedned hozzá. Rengeteg egyéb terápia is létezik.

2018. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!