Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fóbiám miatt már aludni sem...

A fóbiám miatt már aludni sem merek mi a teendő?

Figyelt kérdés

Eleve későn fekvő típus vagyok,de nyáron teljesen felborul az immunrendszerem. Reggel fekszem le , lényegében . Kitalálhattátok,ma éjjel sem aludtam.

Ezzel nem is lenne akkora gond,csak rettenően félek a pókoktól és bogaraktól, és ez miatt nem merek elaludni.

Egyedul vagyok itthon és ez miatt az emeletre eleve félek felmenni . Nem jó érzés fent lenni.

A vendégszoba tisztának tűnik,de az ágy melletti radiátor mögött milliónyi pókháló van.


A nappaliban pont a kanapé felett van egy pici pók,félek hogy ugrópók. A pince meg tele van további csodás lényekkel. Ezért ott tartok hogy nem alszok sehol, virrasztok míg valaki hazaér.

Egyre több bajom van ebből,nem az első hogy megszenvedjek azzal hogy hol aludjak,a napokban rosszabbodott. Eléggé kivagyok.



#alvás #fáradtság #pók #Aranchofóbia
2018. júl. 23. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sok a gond, és a tévedés.:) Nem az immunrendszered van felborulva, hanem a bioritmusod, a kettő teljesen más. Magyarországon nincsenek halálos csípésű pókok, szóval biztonságban vagy. Tereld el a figyelmedet, pl nézz vígjátékokat, vagy olvass, és akkor nem a pókokra gondolsz. Amúgy kérj segítséget pszichológustól, mert le lehet győzni az ilyen fóbiákat.
2018. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy helytelenül fogalmaztam de csak a "biorendszer" szó jutott eszembe az helyett pedig az immunrendszer jobb. Azért nézd el nekem hogy nem aludtam semmit.

Másrészt nem arra kértem tanácsot hogy hogy éljek túl, mert elvagyok amíg nem kell elaludnom. Úgy értem hogy hogy tudnek normalisan aludni? Mert meghalok. De tenksz ment a zöld kéz.

2018. júl. 23. 09:06
 3/7 A kérdező kommentje:
"Elvagyok amig nem kell elaludnom"ertsd: Ha ott van a sarokban ugy meg tudomk letezni(ha szemmel tartom persze) de aludni ugy képtelen vagyok,hogy a közelemben van .
2018. júl. 23. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél macskát, nálunk egy bogár sincs, mindent levadász a cica 😊
2018. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Elalvás előtt olvass/nézz Pókembert! :)
2018. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alaposan porszívózz ki, szívd le az összes pókhálót, bogarakat, akkor nem lesz mitől félned. Az ablakokra pedig tegyetek szúnyoghálót, akkor több nem tud bejönni.
2018. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!