Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális -dühroham...

Mennyire normális -dühroham esetén- ha valaki tárgyakat tör szét vagy összekarmolja magát?

Figyelt kérdés
A kézfejem konkrétan lila,mert ha feldühítem magam valamin verem a falat,vagy apórbb tárgyakat török szét/fejelek ketté. Leginkább attól félek hogy ez az agresszió mások felé fog irányulni (gondolati szinten sajnos ez is megvan)

2018. júl. 23. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A dühroham önmagában sem normális.
2018. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1. Keress egy pinát és végre dugj egy rendeset!

2. Ki idegesit fel ennyire?

2018. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Azok tesznek ilyet, akik a mások felé irányuló dühüket nem merik kitölteni az adott személyen. Ezt magad is írod, hogy gondolati szinten megvan a célszemély. Az jó, hogy ezt belátod.

A következő lépés az volna, ha felvállalnád magad előtt(!), hogy ez így nem normális, és nem is jó, sőt káros - egyelőre magadra és a tárgyi környezetre, ami kiterjedhet idővel személyekre is.

Ha ezt magad előtt felvállalod, bevallod, akkor célszerű szakemberhez (pszichológushoz) fordulni.

Nem szégyen segítséget kérni, sőt, becsülendő, ha valaki ezt megteszi magától, lehetőleg még időben.

2018. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: Lány vagyok és nem vagyok leszbikus.

Egyébként a hülye kérdésektől (általánosságban) a szándékos provokációig konkrétan minden felidegesít olyan mértékben,hogy bárkit megtudnék fojtani..

De ez csak addig tart amíg ideges vagyok. Az alaptermészetemtől elég távol áll az agresszió(a fizikai és a verbális is).

2018. júl. 23. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Indulatkezelési probléma, nem normális dolog.

Mielőbb fordulj szakemberhez!

2018. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, menj el az orvoshoz, mert tuti valami bajod van!
2018. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a helyzet a családi háttereddel? Szinte biztos vagyok benne, hogy erre vezethető vissza ez a rettenetesen sok elfojtott indulat.

És igen, teljesen normális. Így próbálod leadni a feszültséget. Ettől nem vagy őrült.

Viszont természetesen ennek nem így kéne történnie. Menj el futni, vezesd le máshogy a stresszt. Környezetváltozás pedig nem ártana, ha lesz rá lehetőséged:)

2018. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!