Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikzavarra, szorongásra...

Sylvie40 kérdése:

Panikzavarra, szorongásra szedek Scippát 10 mgosat kb március óta. Melléje megy 3x1 0.25 frontin. Meg most is sokat szorongok. Volt akinek nem vált be a Scippa, emelték az adagját esetleg? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ne a gyogyszertol vard a gyogyulast
2018. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem attól várom de valahogy azt hittem ezek a szorongások hogy úgy mondjam eltűnnek majd....
2018. júl. 24. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Akkor fognak eltűnni, ha teszel érte. Ezek a gyógyszerek csak elnyomnak, zombivá változtatnak, leépítik az agyad, függővé tesznek. Nélkülük nem bírsz majd létezni. Ezt akarod? Nem? Gondoltam.

Akkor fogd szépen az összes kis pirulát, és dobd ki a francba!

Jógázz, menj el futni, igyál citromfű teát, vagy nyugitea keveréket!

Nem fog elmúlni pikk-pakk. Gondolom elég sokminden történt veled az életedben, amitől olyan erős szorongás alakult ki nálad, hogy gyógyszerhez nyúltál. Gondolj bele mennyi időn át nyelted a sok szart, mennyi ideig ölt szét belül a stressz. Az agyad teljesen ráállt arra, hogy szorongania, félnie kell mindentől. Nem fog napok, hetek alatt minden elmúlni egyszerre. És persze akkor sem, ha nem teszel érte semmit.

Egy pszichológus nem árt, bár ez is helyzettől függő. A pszichiátert hanyagold, csak felírják a gyógyszert, aztán szarnak is a fejedre.

Kívánom, hogy jobbulj hamarosan! Cselekedj, tegyél azért, hogy jobban legyél!

Amikor én nagyon rosszul érzem magam, vagy csak félek, hogy rosszul leszek, akkor bekapok egy sedatif pc-t, szinte 99%-ban segít, pedig nem hittem sosem a homeos bogyókban. Próbáld ki, hátha neked is enyhíti a tüneteket:)

2018. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be a Scippa ezért abbahagytuk, elvette a szexuális vágyam és boldogtalanabb lettem tőle, pedig sok jót olvastam, de nálam nem vált be ez a konkrét hatóanyag.
2018. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!