Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak? Itt...

Nem tudom mit csináljak? Itt vagyok tök egyedül és senkinek nem tudok írni. Nem tudok sírni se?

Figyelt kérdés

Már több mentális egészséggel foglalkozó fórumon és chaten próbálkoztam, de egyelőre nem kaptam választ sehonnan, pedig egyre rosszabb és legkésőbb csak délután négykor lesz egy kis társaságom. Addig nem tudom mit csináljak. Bezárkóztam, de előbb-utóbb ki kell majd mennem és szeretnék beszélni valakivel, mert a sírás fojtogat, mégse tudok sírni egy jót, mert valami nem enged.

Nem tudom mire lenne szükségem. Nem tudok aludni se, éjjel is csak azért sikerült egy kicsit, mert már két napja nem alszom. Reggel kétségbeesetten kerestem a barátomat magam mellett, pedig ő most nem is aludt velem, mert máshol van.

Beszélhetnék valakivel? Lehet csak annyi kéne, hogy valaki végre tényleg elolvassa, amit írok és elfogulatlanul válaszoljon. Tudom, hogy néha kicsit sok vagyok...



2018. júl. 25. 07:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem foglalod el magad pl. olvasással ??
2018. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem írhatsz 1 üzit,foglalj bele mindent amit gondolsz,és egy üzenetben elmondom a véleményemet.Ha így jó,írj nyugodtan(levelezni nem szeretek).
2018. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy ne lenne mit csinálnom. Van éppen elég munkám jelenleg és csinálom is, de sajnos közben elkerülhetetlen, hogy megrohamozzanak a gondolatok. Nem tudom mennyire életszerű, de teszem azt éppen pakolok, vagy falat festek és egyszerűen érzem, hogy ráz a sírás, de nem megy. Nem írnék ide, ha nem érezném úgy, hogy reménytelen.

Tegnap este mindent kiírtam magamból egy pszichológus fórumján, amitől jobb lett, de választ még nem kaptam, ami nagyon elkeserít. Ezért gondoltam, hogy jó lenne, ha írhatnék valakinek...

2018. júl. 25. 07:37
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Írhatsz nekem is.
2018. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Menj,sétálj egyett parkba,boltba,hátha belefutsz valakibe.Egy ismerősbe,par élő szó sokat érhet.Amúgy olvass,videozz,hallgass zenét vagy tedd ami megnyugtat👍
2018. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyet egy hét kukorica kapálással lehet gyógyítani.
2018. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretem az emberek empátiáját. Eddig csak két emberrel beszéltem, kimentem kicsit a napra és ettem egy joghurtot, de ezek közül csak a legelső segített érdemben. Szóval azoknak köszönöm, akik nem küldenének el krumplit kapálni és felfogták, hogy amúgy jelenleg is lefoglal egy kis fizikai munka, ami nem sokat segít.
2018. júl. 25. 08:22
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
A fizikai munka/edzés endorfint termel, ami boldogság hormon - tehát gyógyítja a levertséget. Nem hülyeségből ajánlottam, hogy kezdj valami nem ide-oda tevős álelfoglaltságba, hanem olyan tevékenységbe, ami rendesen lefáraszt, megizzaszt.
2018. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Írj, ha szeretnél. :)
2018. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod :)
2018. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!