Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak? Itt...

Nem tudom mit csináljak? Itt vagyok tök egyedül és senkinek nem tudok írni. Nem tudok sírni se?

Figyelt kérdés

Már több mentális egészséggel foglalkozó fórumon és chaten próbálkoztam, de egyelőre nem kaptam választ sehonnan, pedig egyre rosszabb és legkésőbb csak délután négykor lesz egy kis társaságom. Addig nem tudom mit csináljak. Bezárkóztam, de előbb-utóbb ki kell majd mennem és szeretnék beszélni valakivel, mert a sírás fojtogat, mégse tudok sírni egy jót, mert valami nem enged.

Nem tudom mire lenne szükségem. Nem tudok aludni se, éjjel is csak azért sikerült egy kicsit, mert már két napja nem alszom. Reggel kétségbeesetten kerestem a barátomat magam mellett, pedig ő most nem is aludt velem, mert máshol van.

Beszélhetnék valakivel? Lehet csak annyi kéne, hogy valaki végre tényleg elolvassa, amit írok és elfogulatlanul válaszoljon. Tudom, hogy néha kicsit sok vagyok...



2018. júl. 25. 07:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
írhatsz!:)
2018. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kötve hiszem hogy kell még 1 ember ha még is írj nyugodtan.
2018. júl. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
Az élet szép, hát néked magyarázzam?
2018. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!