Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger szindróma?

Tomszi 21 kérdése:

Asperger szindróma?

Figyelt kérdés
Gyerekek korom óta szociálisan elzárkozom az emberektől, nem tudok kommunikációt kezdeményezni vagy fenntartani egy beszélgetést, kerülöm a szemkontaktust, nem szeretem ha hozzám érnek idegenek, mindig pontosan a megadott időpontban vagyok ott mindenhol, nem igazán szokott érdekelni mások véleménye és érzései, agresszív leszek ha valaki nem tisztelettudoan beszél velem, vagy csupán ha csúnya szavakkal illetnek. Nem találom a helyem ebben a modern világban, folyton olyan érzésem van, hogy valami hiányzik. Pszichiátrián nagy fokú szorongással és enyhe szociális fobiával kezelnek (Sertralint, Helexet szedek), Neurológián epilepszia miatt (Lamolepet, Topamaxot szedek). 27 éves férfi vagyok. A családomban örökletes a különféle pszichés betegség.
2018. júl. 27. 12:22
 1/3 anonim válasza:
Mi a kérdés?
2018. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak a sikertelenség fáj. Ha nyernél nagyobb összeget, az tutira meggyógyítana.


Szerintem tök természetes az, hogy egészséges férfiember agresszív lesz, ha nem adják még neki a tiszteletet. Egy nőt elég ilyenért durva szavakkal kiosztani, de féfit keményebben el kell kapni.


Nagyjából senkit sem érdekel igazán családtagjain, kedvelt rokonain, barátain kívül mások sorsa.

2018. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Tölts ki egy online tesztet, ha tudsz angolul. Ha olyan az eredmény, vizsgáltasd ki magad. Aspergerhez egyébként szenzoros problémák is társulnak, pl zavarnak bizonyos zajok, fények, szagok.
2018. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!