Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El kéne mennem pszichológushoz...

El kéne mennem pszichológushoz? Mit csinàlnának ott velem?

Figyelt kérdés

.Zavarban vagyok ha beszélnem kell valaki idegennel.Megijedek ha valami ismerősforma jön szembe az utcán.Zavarba jövök,ha jönnek velem szembe,azt hiszem hogy engem néznek.Egyetemi nyílt napon egy hallgató odajött hozzám én meg olyan zavarba jöttem,hogy magáztam.A boltban az eladót sem mertem megszólítani higy segítsen megkeresni valamit.

Barátaim nincsenek,nem járok szórakozni.Egy buliban nem tudnèk mit kezdeni magammal,csak egy helyben állnék és néznék ki a fejemből.Társaságban nem tudok érvényesülnu,elnyomnak az emberek.Ha valami családi összejövetel van,ott sem jutok szóhoz,az asztalt kell vernem hogy észrevegyék hogynott vagyok.



2018. júl. 27. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem a barátomnak volt nagyon súlyos szociális fóbiája. az orvos felírt neki gyógyszert, amitől sokkal jobban le tudta szarni ezeket a dolgokat, hogy már el tudott menni egy másik barátjával vásárolni. azt mondta egy idő után már a gyógyszer nélkül is ment neki, és bár még mindig elég zárkózott, de már sokkal önállóbb lett, tud vásárolni pl. vagy elmenni randizni valakivel.
2018. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Vásárolni én is tudok és szeretek is elmenni vásárolni.


Azért menjek pszichiátriára,mert nincsenek barátaim?Erről nem én tehetek.Engem alapból utálnak,semmibe vesznek az emberek.Nem táncolhattam a saját szalagavatómon sem,mert senki sem volt hajlandó velem táncolni.Ballagáson sem volt hajlandó senki mellém állni.Azt mondták inkàbb be sem jönnek a ballagásra,ha velem kell párba lenniük.

Ha voltak barátaim,az összes csak kihasznált és itthagyott.Vagy csak szivattak megállás nélkül.Általánosban és gimiben is ki voltam közösítve,pl.egyedül engem a ballagási bulira se hívtak meg.

Ha elmegyek pszichiáterhez máshogy fognak viszonyulni hozzám?

Nekik kéne pszichiáterhez menni!!!Én vagyok az egyetlen aki normális

2018. júl. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!