Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek boldogabb?

Hogyan legyek boldogabb?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves vagyok és nagyon sokszor érzem magam magányosnak, szomorúnak, depressziós is voltam már, igen sokáig. Valahogy nem tudok boldog lenni. Ha régebben voltak is, manapság már alig vannak gondok az életemben, van barátnőm, nincsenek rosszakaróim, de mégis üresnek érzem magam belül, és ilyenkor éjszakánként érzem leginkább, hogy rossz.

Mit tegyek, hogy tudjak ezen változtatni?



2018. júl. 31. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, mozdulj ki, válts környezetet, menj el egy nap egyedül kirándulni, ülj be moziba egyedül,hallgass zenét fülhallgatón, gondolkodj el milyen dolgokat próbálnál ki még az életben. Olvass önismeret fejlesztő könyveket... Valamelyik ezek közüp remélem segít :)
2018. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ez törtánik de semmi en is ettol vartaam megoldast de csak sulyosbodott a helyzetem.Ausztriaban vagyok egy gyonyoru helyen de barhol mashol megszebb meg jobb helyen lehetnek bar ez tenyleg fejedelmi hely.


a suli uttan most dolgozom es biza nem lettem jobban mert a sulit meg igy is jobban utalom mint a melozast..

Folyamatosan hazudok magamnak h makd jo lesz de nem vagyok benne biztos .

nem birom az embereket.szerintem egy atlagos baratno csak roszitana a helyzetemen

2018. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak nagyon köszönöm a tippeket! Ha nem is nyáron, mert nem éppen bírom a meleg időjárást (De úgy tényleg durván nem) kicsit hűvösebb időben lehet elmegyek valahová, moziba szoktam menni egyedül, zenét kb mindig hallgatok meghalnék nélküle, könyvekből esetleg tudnál ajánlani? nem vagyok az a könyvmoly és nem is tudom mit keressek.

Második válaszolónak pedig csak annyi, hogy sajnálom, hogy rosszul érzed magad, kitartás :)

2018. aug. 1. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szabó Péter- Állj félre a saját utadból

De én mondjuk jobban szeretem a rendes könyveket amik csak simán szórakoztatnak. Fantasy-k mint a Harry Potter könyvek. Tudok jó filmeket is ajánlani amik elgondolkodtatóak és lekötik az embert. Harcosok klubja, Amerikai szépség, Ameikai histótia x, Rekviem egy álomért, Amelie csodálatos élete, Lesz ez még így se. Ezek régebbi, de kincset érő alkotások.

2018. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!