Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszihológushoz megyek...

Ha pszihológushoz megyek depresszióval és szuicid hajlammal akkor mit fog csinálni velem?

Figyelt kérdés
mik lesznek a teendők? gyógyszert ìr fel? vagy valami terápiára küld?

#depresszió #pszichológus #hajlam #antidepi gyógyszer
2018. aug. 3. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenhez mész. Ezt úgy értem hogy van aki gyógyszer pártibb és van aki addig elkerüli amíg nem biztos hogy nincs más út. Egy biztos, hogy beszélgetni fognak veled. Sokat. A pszichológusommal mi meditációhoz hasonló gyakorlatot is végeztünk, de az is igazából beszélgetés. Meg még biztos vannak más módszerek is, én nem vagyok pszichológus, de nem hiszem hogy bármelyik olyan amitől félni kéne. De ha mégse akarsz valamit akkor megmondod, nem köteleznek semmire.
2018. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én egyszer elmentem egy pszihológushoz és meleg embert csinált belőlem 1 hónapra
2018. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem orvos, tehát nem írhat fel gyógyszert. Ha súlyosnak véli a helyzetet, akkor pszichiáterhez fog irányítani téged, aki kezelhet gyógyszerrel (is).
2018. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!