Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kerülhetek pszichiátria...

Hogyan kerülhetek pszichiátriai kezelés alá?

Figyelt kérdés
Most ide nem írnám le mi(k) miatt, de nagyon érzem hogy segítsegre lenne szükségem, még igy sulikezdés előtt...bentfekvésre gondoltam, nagyon rosszul érzem magam itt kint a világba, félek emberek közé menni, hogy meglátnak. Nem csak “divatból” szeretnék menni, szerintem fontos hogy változtassak: vagdosás, bulimia, önutálat, dührohamok többek közt. Mi ennek a menetev? Csak be kell jelentkezni, hogy szeretnék menni, vagy hogyan? Szüleim sokat dolgoznak hogy mindenünk meglegyen, kevés időt vagyunk együtt, de biztosan támogatnának. Előre is köszi aki segít. Egy aggódó 16 éves lány
2018. aug. 7. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd fel a területileg illetékes pszichiátriai szakrendelést, és kérj időpontot, de kérdezd meg, hogy kiskorút is fogadnak-e, ha pedig nem, akkor hová kell menned gyerekként.

Kórházba csak súlyos esetben utalnak be, de azt ne kívánd, rémes odabenn.

2018. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. :/
2018. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!