Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszert kéne szednem?

Milyen gyógyszert kéne szednem?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre magamon, hogy egyszerűen nem tudok figyelni arra amit csinálok. Tudom mit és hogy kell csinálni és még is elrontom, ráadásul van amikor észre sem veszem, hanem mások figyelmeztetnek. Elég szar a memóriám mostanában és a gondolkodás is lassan megy. Szerintem teljesen ki vagyok merülve. Nincs semmihez kedvem, valószínű depressziós vagyok és úgy olvastam ez is okozhat ilyen mentális problémákat, valamint főtt ételt is elég ritkán eszek. Például levest már nem is tudom hány hete nem ettem csak szárazkaját. Úgy érzem egyre csak lejebb csúszok és nincs visszaút.

2018. aug. 8. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul mindenem fáj, úgy érzem magam mint egy 70eves
2018. aug. 8. 11:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondjuk kezdetnek orvosság gyanánt egyél meg egy jó adag levest.


Nem kell mindjárt gyógyszerben gondolkodni. Lehet, hogy egyszerűen valamiféle tápanyag- vagy vitaminhiány, főleg, ha te is tudod, hogy nem eszel rendesen. Egyél főtt ételt, attól eleve jobb lesz a kedved, elmúlik a depi, és jobban fogsz tudni figyelni.

2018. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
menj el egy laborra. A vérképből sok minden kiderül. addig is Magne B 6-ot javaslok szedni.
2018. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Valamilyen Ginkgo biloba készítményt (ártani nem használ) és sok folyadék (mert a kiszáradás rontja az agyi funkciókat).
2018. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!