Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom kisírni magam?

Miért nem tudom kisírni magam?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok most,mikor elkezdtem a 9-dik osztályt egy fél évet voltam egy olyan osztályba ami nem tetszett aztán eljöttem onnan,9-dik második félévében bekerültem egy másik suliba ahol az osztály már sokkal jobb volt,aztán az osztályba pikk-pakk beleszerettem egy lányba,nem telt el sok,elmentünk az osztállyal kirándulni egy hétvégére(ekkor már kb.3-4 hónapja ismertem az új osztályom),ott péntek,szombat jól voltam,szombat este viszont történt valami,mégpedig az hogy a lányt aki tetszett nekem nagyon megláttam mással az ágyba hemperegni(nem voltak szexuális együtlétbe csak csókolóztak meg stb...)és aznap este egy olyan óra múlva kb.rosszul lettem de nagyon,kábának éreztem magam,szomorú voltam,féltem hogy mi történik velem,ezután lefeküdtem aludni aztán vasárnap reggel kb 9 fele felkeltem és olyan dél 12-ig jól is voltam aztán azután végleg valami megváltozott bennem,hirtelen megint ugyan az az esti érzés támadt bennem csak erősebben,kedvtelen voltam,szomorú voltam,mintha valami szerrel bekábítottak volna úgy éreztem magam,miután hazaértünk a kirándulásról se lettem jobban,találtunk bennem egy kullancsot,kiszedte anyám,elmentünk az orvoshoz hátha meg tudja mondani hogy miért vagyok ilyen rosszul,de valami stresszre utalt meg mit tudom én még mire,szóval mai napig nem tudom hogy a kullancs-e a ludas és még azért érzem most is így magam.Miután megvolt az orvos,1 hetet otthon feküdtem az ágyban,nem érdekelt semmi,senki,miután eltelt ez az 1 hét semmi se változott,romlottak a jegyeim,igazaból úgyéreztem használhatatlan vagyok,aztán egész mostanáig így szenvedek csak már elmúlt az a kába érzés de attól meg nem jobb,elegem lett mostmár ebből a rosszul létből,nem tudok koncentrálni úgy ahogy régen 2 és fél éve mióta ez az egész történt,nem tudom kisírni magam,csak gyűlnek a feszültségek bennem(2 és fél évnyi feszültség kiadás nélkül nem valami kellemes érzés),történtek azóta velem olyan dolgok amik rendesen ahogy én ismerem magam le kellett volna szinte hogy sokkoljanak engem mert én egy nagyon érzékeny típus voltam,szüleimet láttam sajnos szeretkezni ami szinte hidegen hagyott és ez nálam nagyon fura,apám volt hogy mamámat meghuzigálta,lenyomta a földre mert veszekedtek,apám ivott,ütött szét a házba dolgokat,szüleim sokat veszekedtek,egyszer én állítottam meg anyámat mert már ő is kivolt idegileg apámtól és szó szerint már le akarta szúrni sajnos :( (ezek óta az események óta nagyon sokat javult a család,nincsenek már szinte egyáltalán veszekedések,apám szinte teljesen megjavult),nah szóval visszatérve sokkal több minden hidegen hagy,mintha nem is érdekelne,nem tudok boldog lenni,semmi se érdekel engem szinte,már arra is gondoltam hogy megpróbálok magammal végezni mert már nem bírom ezt az idegi állapotot,gondoltam már minden féle betegségre,gondoltam már arra hogy lehet csak azért vagyok most ilyen mert kamaszodok és nagy változásokon megyek keresztül de ezt szinte már kizártam a lehetőségek közül.Lehet csak szerelmi bánatom volt akkoriba?Kértem már ezelőtt 2 évvel anyámat arra hogy vigyen el egy pszichológushoz hogy derítse ki mi bajom van de nem vitt el.Én már komolyan nem tudom mi bajom lehet,ha akad az olvasók között egy pszichológus kérem segítsen,mástól is szívesen várom a válaszokat kérem segítsen valaki már nem tudok kit megkérni,azt kezdem lassan érezni hogy meg vagyok bolondulva,de ezt majd ti eldöntitek miután elolvastátok ezt.Röviden ennyi lenne az én problémám remélem érthetően írtam le a tüneteimet,lehetséges okaimat.Kérem segítsetek. :(
2018. aug. 11. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hosszú amit leírtam de kérem olvassátok el. :(
2018. aug. 11. 21:22
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérem segítsen valaki. :(
2018. aug. 12. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy iskolába jársz.

Minden iskolában kell, hogy legyen iskolapszichológus. Szeptemberben keresd meg azt, akihez sulin keresztül tartozol. Anyukád sem kell ehhez.

2018. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném hogy megtudják az osztálytársaim hogy pszhichológushoz járok mert még bolondnak fognak nézni aztán. :(
2018. aug. 13. 00:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A pszichológust titoktartás kötelezi, és így nem tudhatnak róla mások, hogy te mikor hova jársz.
2018. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De amúgy szerintetek ehhez a problémához kéne egy pszhichológus vagy sima orvos?
2018. aug. 13. 23:44
 7/7 anonim ***** válasza:
szia lehet kicsit elkestem de ha kisirni akarod magad esetleg neten keresztül irj csak ram.
2019. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!