Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, furán...

Depressziós vagyok, furán érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


5 évvel ezelőtt nagyon depressziós voltam, jártam jósnőhöz, természetgyógyászhoz, segítettek + nyugtató tablettát is szedtem. Magam sem tudom mitől voltam olyan depressziós. Csak azt tudom, hogy más volt a közérzet, ami nagyon rossz érzés, senkinek nem kívánom. Sírtam, egyszóval nagyon rossz érzés volt.



Tegnap este nem bírtam elaludni. Elaludtam, felkelek, és nem tudom, hogy hol vagyok. És azóta forgott az agyam egyfolytában. SEDATIF PC 2 tablettát veszek be minden nap lefekvés előtt. Máma olyan furán érzem magam, nem bírok nyelni, csak magányos vagyok.


Nem ritka ez velem. Mitől lehet ez? Igaz, hogy vannak dolgok, ami nagyon bántanak, amikre vágyok :/

De most valahogy nem törődök a problémáimmal, de mégis kicsit depressziós vagyok. Mit tegyek? Lehet túl hypochonder vagyok, és nincs semmi bajom, csak az idegeimmel.


2018. aug. 9. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az idegeid nincsenek rendben.Esténként vegyél be egy Valeriána relaxot.
2018. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazán mindenem megvan amit szeretnék, kivéve néhány dolgot: NINCS SZERENCSÉM BARÁTOKRA, BARÁTNŐRE, SZŰZ VAGYOK AMI ANNYIRA AGGASZT, , PÉNZEM IS KEVÉS VAN.


Minthogy nem mindig ezen töröm magam, de azért bántanak ezek a dolgok.

2018. aug. 9. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:

csak egy természetes reakció egy természetellenes világra


mi lenne, ha elkezdenél eventeket nézni facebookon, és minden hétvégén elmennél valami másra, próbáld valamennyire az érdeklődésedhez kötni, tehát ha senkinek nem lesz kedve ismerkedni veled, akkor sem fog zavarni mivel érdekel a téma

2018. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!