Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy nem tudom...

Miért van az hogy nem tudom elviselni magamat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira utalom magam hogy az elviselhetetlen. Nem bírom már tovább ezt az állapotot valahogy véget kell ennek vetni. Bármibe fogok az vagy nem megy vagy elrontom. Utalok kimenni az utcára utálok masokkal beszélgetni. Sokan annyira szerencsések minden sikerül nekik. Járok szakemberhez annyit mondott hogy annyira túlterhelt vagyok hogy megérti hogy bem akarok emberekkel talslkozni. Hát köszi sokat segített. Ezt az állapotot valahogy még kell szüntetni. Akárhogy de kisbabám van de rajta kívül már semmi nem érdekel.
2018. aug. 11. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi a baba?
2018. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülés utáni depi...

Gyakori sajnos. De elmúlik. A hormonváltozástól van.

2018. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem szülés után vagyok több mint 8 hónapos.
2018. aug. 11. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:

A pasi meg lelépett, mi?... :((


Keress pszichológust! A baba érdekében is.

2018. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, már kerestél, bocs. De hogyhogy nem jársz hozzá továbbra is, rendszeresen?
2018. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lépett le csak folyton dolgozik és csak enni még aludni jár haza. Segít ebben abban de csak abban amiben nagyon muszály pl. Ha kell magának csinál kaját de általában veszek neki valamit hogy tudjon enni mert én dolgozóm itthon
2018. aug. 11. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért hittem, mert azt írtad, a babán kívül már semmi nem érdekel.

Mindenesetre a kialvatlanságtól is van: hónapok óta nem aludtál már, amitől bárki zombi lenne. Igyekezz egészségesen enni-inni, és amennyire lehet, aludni.

2018. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!