Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet kapni antidepresszánst...

Lehet kapni antidepresszánst recept nélkül?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, szeretnék venni antidepresszánst. Olvastam, hogy ezek csak annyi érzést hagynak az emberben, amennyi mondjuk az alap funkciók ellátásához szükségesen a mindennapi munkavégzéshez. Sem boldogság, sem szomorúság, sem empátia, sem egyébre nincs szükségem, az érzelemmentesség a létező legáhítottabb dolog és ezt szeretném elérni. Ár nem számít, de persze csak legális módszerek érdekelnek (gyógyszertárban vehető).


Köszönöm


2018. aug. 12. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
szerintem csak receptre tudnak írni
2018. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan nem lehet venni recept nélkül. És nem úgy működik, hogy bekapkodsz párat, és egy érzelemmentes terminátor leszel. Vannak mellékhatások is, vagy nem pont úgy hat ahogyan azt te eltervezted.
2018. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valeriana, Valeriana Relax, Valeriana Harmony(macskagyökér), Sedogelat Classic filmtabletta, Hova, Valinda, stb. citromfű - Melissa officinalis.

Ezek nyugtatók, nem antidepresszánsok. Egy természetes alapú antidepresszáns létezik, az orbáncfű. Lehet gyógytea formában kapni, illetve tablettaként, Remotiv néven. Orbáncfű tilos az epeköveseknél, a szívbetegeknél és a vérhigitósoknál.

Ott van még a Energy REGALEN cseppek és a Diochi Nervamin cseppek, de kicsit borsos az áruk.

2018. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kizárólag szakorvos írhat fel.
2018. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orbáncfű középerős MAOI antidepresszáns. Szabadon kapható.
2018. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!