Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek barátaim, az emberek...

Nincsenek barátaim, az emberek csak kihasználnak. Pszichiátriára kéne mennem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és eddigi életem során soha nem voltal barátaim.Olyan emberek voltak,akik kihasználtak,szivattak,cserben hagytak.Több barátommal én magam szakítottam meg a kapcsolatot,mert nem bírtam hogy folyamatosan szivatnak és kihasználnak.Mások maguktól hagytak itt,új közösségbe kerültek,engem meg le sem szartak onnantól.Általánosban és középiskolában is ki voltam közösítve,a szalagavatón sem táncolhattam,hiszen mégis ki akart volna velem parba lenni..

Lányokkal próbáltam meg ismerkedni,de mindenki bunkó velem és elhajt.Facebookon màr 5 lány letiltott pedig nem írtam semmi vállalhatatlant.Nem kellek senkinek.Internetes barátaim voltak innen a gyk-ról,de 2 ember kivételével mindegyik itthagyott,nem ír többé.

Kiírtam pár barátkozással kapcsolatos kérdést,amiben leírtam ezeket éd mindenki azt írja hogy menjek pszichiátriára mert bolond vagyok..



2018. aug. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim, sem párkapcsolatom. El kell fogadni. 20 évesen már csak arra van esélyed, hogy a kollégákkal jó kapcsolatod lesz, de ők is a családjukkal lesznek elfoglalva. Valami gond lehet, hogy 5 lány is letiltott, de előfordulhat, hogy a külsőd miatt. Nem hinném hogy pszichiáterre lenne szükséged, inkább pszichológusra.
2018. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Akik szivattak és kihasználtak valószínűleg fiatalok voltak nagyon és sokan azért követik a nyájat, hogy nehogy őket is kiközösítsék.

Nem hiszem, hogy veled lenne a probléma, inkább velük. Szimplán csak nem találtad meg azokat az embereket akiknek szüksége van rád és neked is rájuk.

Ha szeretnél írhatsz nyugodtan és beszélgethetünk,nekem sincs túl sok barátom :) 18L

2018. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám.mint neked:('szalagavatom sem volt se barátnöm. Csak már 25 vagyok . Azt hittem fog változnk,de nem csak rosszabb lett,egy barátnöm sem volt az életemben,se haver,se barát se senki,sulyos mély depressziom van.

25/f

2018. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem pszichiáterre lenne itt szükség hanem egymagadban tisztázni a dolgokat. Mit vársz egy barátságtól, hogyan tudod félre tenni az elvárásaidat egy új ember megismerésekor, mit tudnál máshogy csinálni... Lehet hogy ez lehangoló és szomorú de nem mindig másokban van a hiba.

/Persze ettől még nem lesz kevésbé hibás aki nem képes ember módjára közölni a hibáidat/

Amikor magányosak vagyunk sokszor csak tapicskolunk az önsajnálatban és nem is a magány érzése hanem az egónk simogatása húz egyre lejjebb. Ez egy nagyon veszélyes játék de van kiút. Ami nekem segített az a figyelem elterelés egy hobbival, érdeklődéssel. Lehet hogy meglepne mennyi mindent tudsz meg ha mélyen befelé fordulsz és értékeket kezdesz keresni magadban. amint ezeket kamatoztatni kezded megszűnik az erőlködés, hitelesebb leszel és az emberek jönni fognak. Nem igazi barátok, te sem leszel egyből az, fognak csesztetni, fognak szívatni, de ha sikerül egy kommunikációs csatornát létrehoznod valakivel ahol a konfliktusokat kezelni kezded, az már egy jó út.

2018. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!