Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi miatt lesz valaki drogfüggő...

Mi miatt lesz valaki drogfüggő illetve alkoholista?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Amiatt, hogy nem tud nemet mondani.
2018. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően a drogtól, illetve az alkoholtól. De én speciel teljesen legális gyógyszerektől lettem narkós.
2018. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rossz gyermekkor, heppből szívok néha aztán egyre többször, nem megfelelő családi háttér, rossz társaság, valakinek az elvesztése.. Nagyon sok oka lehet még én benne voltam 1 hónapja vagyok tiszta, de most nem sorolom fel mindet
2018. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A függőségek kialakulásának depresszió az oka. Semmi az égadta világon nem tölt fel pozitiv érzésekkel csak a kábitószerek, alkohol, cigaretta. Elmagyarázni és megérteni is nehéz, hogy milyen az amikor semmi nem köt le, folyamatos unalmat érzel, mert keresed az értelmét, célját az életednek, de nem találod.
2018. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van olyan szer, amire senki nem tud nemet mondani.


#4 nagyon jól leírta a lényeget. A drogok, alkohol, gyógyszerek igen alattomos dolgok. Nekem is volt pár bukta az életemben, és akkoriban olyan szinten feszültek voltak az idegeim, mint a túlhúzott gitárhúr, mindenre képtelen voltam.. Illegális szereket nem próbáltam, de a Frontintól (vagy más benzótól) olyan jól el tudtam lazulni, hogy utána semmi problémám nem volt.


Azóta megértem a drogosokat is. Sokan azt gondolják, hogy a társadalom szemete ők, pusztuljanak... Mit lehet várni egy olyan embertől, akit eleve egy szemétdombra szültek, és nulla sansza van kitörni a nyomorból?

2018. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!