Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírom elviselni,...

Miért nem bírom elviselni, hogy a párom dolgozik?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg dolog, de zavar, ha dolgozik a párom. Az egyetemen ismerkedtunk meg ahol ugye mindig talalkozunk, mellette csak hétvégente dolgozott,nem túl sokat es ezt szoktam meg. Nem beszéltünk egyfolytában és nem voltunk együtt állandóan, de amikor külön voltunk akkor is jó volt a tudat, hogy mindig raér. Már lediplomaztunk és mindketten teljes állásban dolgozunk. Mióta munkát talált egy roncs vagyok. Most biztos azt gondoljatok, hogy félek,hogy megcsal. Nem! Nem ettől félek. Egyszerűen miota dolgozik úgy érzem,hogy elveszitettem. Hogy 8 órán keresztül nem elérhető, úgy érzem abban a 8 órában ő nem is létezik, amúgy sem beszelnenk, mert én is dolgozok és nem igenylem 0-24ben az egyuttletet, tényleg csak a tudat. Már a saját munkámra se tudok koncentralni. Folyamatosan ideges vagyok legszivesebben egész nap hivogatnam ilyenkor (de ha otthon van és megtehetnem akkor meg nem vagyok ilyen őrült), sokszor már hányok is reggel a gyomoridegtol. Volt előtte párom, aki a kezdetektol fogva dolgozott és az nem zavart így nem értem most, hogy mi van. Már azon is gondolkodtam, hogy szakitok, mert én ez nem tudom csinálni. Vannak más problemak is a kapcsolatunkban, ő állandóan feltekenykedik ebből sok a veszekedés pedig semmi oka Nincs rá, kezdetektol fogva ilyen. Én már össze akartam költozni, de ő még nem. Nyilván most, hogy ez helyzet már atgondolnam ha szobakerulne. Ezt csak azert irtam le, hogy szerintetek kozrejatszhatnak ezek a dolgok ebben? Dolgoznék én 16 órát vagy lemondanek bármiről csak neki ne kéne dolgozni. Hónapok teltek el és nem tudom megszokni. Néha abban remenykedek, hogy kirúgják és tudom, hogy ez rettetenes dolog szóval kérlek ne ezt irjatok, hanem, hogy szerintetek miért lehet ez? Mit csináljak? Jó lenne ha egy ideig nem tartanam vele a kapcsolatot, hogy valahogy rendberakjam magam? Úgy érzem csak akkor tudok megnyugodni,ha végre megszunik ez a helyzet. Ő szerintem nem tud erről semmit, nyilván nem fogok eleallni ilyennel, én is tudom, hogy velem van a baj, ahogy azt is, hogy dolgozni kell.
2018. aug. 15. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lany tehát nem azért érzem ezt, mert régebben is a ferfiak tartották el a családot és úgy gondolom, hogy a nőnek nem kell dolgoznia.
2018. aug. 15. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet attól, hogy féltékenykedik. De az már egyáltalán nem normális, hogy hánysz emiatt. Beszéljétek meg.
2018. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegyetek meg EGY szívességet és hagyjátok egymást békén.


Te betegesen irányítani akarod őt, és rosszindulatúskosz, ő meg féltékenykedik.

2018. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegény pasi.

Kéne neked egy jó pszichológus, mert ez beteg.

2018. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek azért van ez, mert rossz a kapcsolatunk vagy más kapcsolatban is ilyen lennék már?

Az előzőben fel sem merült ilyen probléma..Nem tudom mi történt most. Olyan dolgok másabbak ebben a kapcsolatomban, hogy pl. A szülei miatt sosem tudunk kettesben lenni meg ugye a feltekenykedese miatt már nincsenek barátaim, de nekem elég lenne ő tehát ez annyira nem zavarna. Csak esetleg ezek kozrejatszhatnak? Szeretnek rajonni, hogy velem van a baj vagy a kapcsolatunkkal?! Vagy ezt is megvalaszolná egy szünet?

2018. aug. 15. 12:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként most jut eszembe, hogy a kapcsolatunk elejen is dolgozott teljes allasban folyamatosan az egyik nyáron és akkor nem volt semmi bajom. Mentem elé vagy ha én voltam valahol akkor ő jött elém és semmi rossz érzésem nem volt egy percig sem. Szóval tényleg jó lenne rajonni, hogy mi az isten van most velem.
2018. aug. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!