Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem? Ez ugye még...

Megőrültem? Ez ugye még normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
PTSD-m van és 3 éve elutasított akibe szerelmes voltam. Azóta súlyos depresszióban vagyok. Na viszont megismerkedtem egy lánnyal aki hát úgy mondd kihasznált és teljesen megvagyok őrülve. Nem tudok aludni napok óta. Folyton sírok,agresszív illetve suicid gondolataim vannak ami szerencsére csak gondolatok. A valóságot mintha másképp érzékelném. A testem mintha kihült volna. Igazából nem tudom le írni milyen érzés. Már gondoltam arra hogy rá szokok az italra. Zakatol a fejem minden hülyességen.
2018. aug. 18. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem vagy őrült, de közel jársz hozzá. Az ital csak rontani fog az állapotodon. Inkább sportolj.
2018. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el inni. Én is megpróbáltam, de 2 hét után undorodni kezdtem magamtól.

Én is hasonlóan vagyok mint te, hasonló dologtól. Annyi hogy engem a mennyasszonyom hagyott el a legjobb barátomért, 8 év után.

Megoldást sajna még én sem tudok, de a piálás nem fog bejönni, sőt néha érzelmesebbre fogod magad inni, ami a szuicid gondolatok mellé elég rossz kombó!

2018. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már mindent megpróbáltam. A pszichiáterem semmibe vesz. Szedek gyógyszert. Azt hiszem antipszichotikumot,és a pszichológus pedig nem nagyon segített. Hogyan kelllene kigyógyítani magamból a depressziót és a PTSD-t?
2018. aug. 19. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy másik pszichiátert!
2018. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!