Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit szóltok Pirner Alma...

Ti mit szóltok Pirner Alma nagy felháborodást keltő bejegyzéséhez? Kinek a pártján álltok?

Figyelt kérdés
Egyébként csak engem zavar ez a pozitív testkép dolog, meg hogy fogadjuk el magunkat, meg ezek? Én a reálus testképben és az önkritikában hiszek, és nem értem, miért kell háborogni, ha valaki nyíltan kimondja azt, amit mindenki gondol. Elfogadja magát valaki? Ki nem szarja le? De tényleg. Annyira unalmas már ez a hatásvadász divat-plussize mizéria...be lehetne fejezni és mindenkinek tükörbe nézni. Csak énegy látom így?

2018. aug. 26. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem nagyon izgat, miket látok az utcán, de ennyi erővel akkor szerintem tiltsunk be mindenkit, akinek szakálla van, akinek gyereke van, aki diszkózenét hallgat... ezeket az embereket nem akarom látni az utcán, mert rontják az életminőségemet.


Érted, ki a tököm ez a néni ahhoz, hogy ossza az észt? Vitesse el magát valami exkluzív Dubai szállóba, ahol csak instamodellek vannak, és fotózkodjon ott.

2018. aug. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Kövérként írom, hogy teljesen igaza van.
2018. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza. Így is kismillió testképzavaros van.

Ha meg azt gondolja, h az embereket szembesíteni kell a hibáikkal, akkor valaki neki is mondja már az arcába h mekkora paraszt.

2018. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az arcába mondják szerintem. 😊 és én nem azt mondom egyébként, hogy bárkinek szégyellnie kellene magán bármit, csak azt, hogy minden testalkathoz lehet ízlésesen és ocsmányan felöltözni. Teltebben is mehet valaki strandra egész nyugodtan, de vannak strandruhák meg kendők. Én nem szépen vagyok sovány, és látom azt, hogy egy pici gyereket mondjuk nen kellene megrémiszteni, ezért én is hordom ezeket. Nincs ebben semmi szégyen, vagy megalázó. Meg alapból nincs. Szerintem a testünk elfogadása ott kezdődik, hogy már nem kapjuk fel a vizet olyan kritikákon, amit nem tartunk jogosnak, olyan emberektől, akikhez nincs közünk. Lehet hülyeség.
2018. aug. 26. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg ott kezdődik, hogy felfogjuk, hogy a gyerekeket a háj nem "rémiszti" meg, hogy csak pár évtizedet töltünk ezen a tetves földön, és annak, aki csini, nincs több joga, mint annak, aki randa. Ugyanolyat szarunk, ugyanúgy megdöglünk. Ha valakinek az az élvezet az életében, hogy másokat kendő mögé rejt, azt csak sajnálom.


Akkor ennyi erővel ő meg hordjon kendőt az arcán, mert úgy néz ki, mint egy operáció előtti nőimitátor, akinek az egyik szülője ló volt. A gyerekeket ne rémiszgesse.

2018. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, amit leírtál, az pont nem a testünk elfogadása, hanem arrogancia, és leszaromság. Elfogadni egy hibánkat nem egyenlő azzal, hogy onnantól kezdve nem látjuk azt, azzal meg főleg nem, hogy meg is szűnik. Ráadásul annyira rossz irányba tart ez az egész, hogy már lassan ásd el magad, ha egészséges súlyal, vagy picivel az alatt élsz, mert máris rossz képet közvetítesz.
2018. aug. 26. 18:29
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, én még mindig többségben látom a sovány/vékony lányokat a tévében, magazinokban, filmekben, reklámokban, utcán, akárhol.


Inkább az arrogancia, ha valakit zavar az, ha valaki más él.

2018. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen igaza van. A többség valóban egy zsírdisznó, amiről valóban saját maga tehet. És jó részük erre még büszke is, főleg a férfiak.
2018. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!